На Львівщині відбудеться перший етап чемпіонату України з ралі

10 червня 18:40
Переглядів: 265
автоспорт

21 - 22 червня 2014 року на території Львівської (Сколівський район) та Закарпатської (Свалявський і Воловецький райони) областей відбудеться перший етап чемпіонату України з ралі.

Змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України та Федерації автомобільного спорту України за сприяння Львівської та Закарпатської облдержадміністрацій, Галицького автомобільного клубу.

Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

Автомобільною федерацією України, зважаючи на неможливість залучати гірські траси Криму, доручено Львівській спільно із Закарпатською областями провести перший етап чемпіонату України з ралі.

Нещодавно, на Львівщині відбувся перший етап чемпіонату України з гірських автоперегонів та етап Національної серії зі спринт-ралі «Східниця 2014». При цьому усі учасники, представники команд, технічний персонал та судді відзначили високий організаційний рівень ралі, проведеного на Львівщині.

Програма проведення першого етапу чемпіонату України з ралі.

21 червня 2014 року – ознайомлення учасників змагань із спеціальними ділянками траси ралі, вільне тренування та урочисте відкриття змагань.

22 червня 2014 року – день змагань за звання чемпіона України першого етапу чемпіонату України з ралі.

Змагання відбуватимуться на двох спеціальних ділянках:

перша спецділянка зі сторони Львівської області, зокрема на території Сколівського району, траса змагань (19 км) пролягатиме від села Тухолька через село Климець і до села Верб’яж (Воловецький район),

друга спецділянка пролягатиме селами Нижні Ворота – Підполоззя – Верхня Грабовниця – Уклін – Поляна Свалявського і Воловецького районів Закарпатської області (загальна довжина траси - 20 км).

У змаганнях планується участь близько 40 екіпажів, які представлятимуть команди автоспортсменів з Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Житомирської, Львівської, Київської, Полтавської та Одеської областей України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: