На Львівщині відбудеться спортивно-вишкільний табір для молоді "Вовча стежа"

25 жовтня 15:00
Переглядів: 149
Вовча стежа

З 28 до 31 жовтня на Львівщині відбудеться спортивно-вишкільний табір для молоді «Вовча стежа», що організовується ГО «Граніт» за підтримки відділу по роботі з молоддю департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Співорганізаторами також виступила низка інших громадських організацій: ВМГО «Національний Альянс»,  ГО «Український молодіжний прорив»,  «Права молодь Дрогобича», Школа Бойового гопака «Вовк».

Як повідомляють організатори, цей захід поєднує базові навчання з таких напрямків як самозарадність, психологія екстремальних ситуацій,  спортивне орієнтування, окремі теми програми військово-патріотичного виховання, тощо.

«Основна мета заходу – зацікавити і мотивувати молодь до занять активними видами спорту та долучити до заходів громадські організації, що є ефективним методом національно-патріотичного виховання», – коментує один з організаторів заходу Андрій Мочурад, представник ГО «Граніт».

Організатори зазначають, що заняття проводитимуть кваліфіковані інструктори, учасники АТО, сертифіковані тренери.  Вік учасників від 14 до 20 років, участь можуть взяти охочі.

Реєстрація для учасників особиста та доступна у соцмережах на сторінках заходу: vk.com/wolf_trail2016, fb.com/events/1640461029585520/, а також за посиланням goo.gl/H1L9JB

Контактні телефони:  Андрій Мочурад – (097) 945 00 05

Володимир Іванчук (098) 069 59 31

1

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: