На Львівщині відбулася VІІІ Всеукраїнська спартакіада підприємств вугільної промисловості України

13 червня 16:29
Переглядів: 185
спартакіада

11 червня 2014 року у шахтарському Червонограді на Львівщині завершилася VІІІ Всеукраїнська Спартакіада серед команд підприємств вугільної промисловості України, яка відбулася під гаслом «Всією бригадою на стадіон!».

У програмі Спартакіади – змагання з легкої атлетики, настільного тенісу, шахів, гирьового спорту, більярду, підтягування на перекладині і перетягування канату.

В цьому представницькому спортивному заході взяли участь 8 збірних команд шахтарських колективів, які представляли Донецьку область (3 команди), Львівську область (3 команди) та Волинську область (2 команди).

Перше загальнокомандне місце за підсумками 7 видів спортивної програми виборола команда Державного підприємства «Львіввугілля» (перша команда), друге місце – посіла команда Державного підприємства «Краснодонвугілля» і 3 місце - команда Державного підприємства «Львіввугілля» (друга команда).

Учасників змагань, які проводились на стадіоні червоноградському «Шахтар» вітали: керівники ДП «Львіввугілля», Червоноградської міської ради та спортивної організації ФСТ «Україна». Учасники змагань в індивідуальному та командному заліках нагороджені грамотами та кубками.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: