На Львівщині відбувся міжнародний турнір з швидких шахів "Травневий дебют - 2015"

19 травня 16:15
Переглядів: 160
шахи

Вже всьоме на Львівщині відбувся міжнародний турнір з швидких шахів "Травневий дебют - 2015". Повідомили в Львівській обласній шаховій федерації.

Учасників було поділено на дві підгрупи: турнір А- дорослі та діти 1997-2003р.н., турнір Б – діти 2004р.н. і молодші. Змагання проходили за швейцарською системою в 9 турів за правилами швидких шахів. На партію кожному з учасників було виділено 15 хвилин. Лаври переможців дістались тим, хто набрав найбільшу кількість очок. 

Так, в турнірі «А» найкращим став Шкуран Данило (Івано-Франківська обл.). Серед жінок перемогла Соловйова Ліза (Львівська обл.). Натомість у турнірі «Б» лаври переможця дістались Прокоф'єву Валентин (Івано-Франківська обл). Серед дівчаток найсильнішою виявилась Вітковська Марія (Львівська обл.) 

Найкращих нагороджено дипломами, медалями, кубками та призами. Призовий фонд турніру – 12 тисяч гривень. У «Травневому дебюті» прийняв участь 201 учасник, серед яких досвідчені шахісти з Львівської, Івано-Франківської,Закарпатської,Волинської,Хмельницької та Запорізької областей. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: