На Львівщині відбувся шаховий турнір, присвячений Дню захисника України

16 жовтня 16:00
Переглядів: 126
Шахи

14 жовтня 2015 року на базі ЗОШ №5 м. Городка відбувся шаховий турнір, приурочений до Дня  захисника України та 802-ій річниці міста. У змаганнях взяли участь шахісти з Пасік Зубрецьких, Зимної Води, Пустомитів, Брюхович, Львова та Городка.

Найстарший учасник турніру - 76 річний городківчанин Володимир Тіхов, а наймолодший учасник змагань - 4 річний вихованець Городоцького дитсадка «Барвінок» Владислав Абрамкін.

Змагання відбувалися у двох групах «А» (34 спортсмени) та «Б» (48 гравців). У групі «А» змагалися шахісти ІІІ, ІІ, І розряду та КМС; у групі «Б» змагалися шахісти-початківці. Контроль часу в елітній групі складав 20 хвилин + 10 сек. за кожен зроблений хід до закінчення партії, а у групі початківців - 12 хвилин до закінчення партії.

Турнір організовано за швейцарською системою в 7 турів, який провадила суддівська колегія на чолі з головним арбітром змагань, майстром ФІДЕ В. Мелешком та головним секретарем змагань А. Бучковським.

Переможцями у змаганнях серед пенсіонерів стали 66-річний першорозрядник Богдан Буйна з Зимної Води - 4,5 очок, городківчанин Володимир Тіхов та 62-річний Володимир Кіпиш зі Львова.

Переможцями та призерами турніру серед дошкільнят виявилися вихованці Городоцького ДДЗ №3 Бучковський Юліан, Шаловило Юра, Клок Давид, Мотика Анастасія, Жезло Вікторія та Саврун Яна.

Переможцями та призерами турніру серед школярів-ІV-розрядників стали Попович Данило зі Львова, городківчанин Андрій Ільків та львів’янин Богач Гліб.

Переможцем турніру серед ІV-розрядників дівчат виявилася Параняк Аня з Брюхович, на другому - третьому місцях - городківчанки Попко Лідія та Семків Вероніка.

Переможцями та призерами в турнірі «А» серед хлопців 2005-07 р.н. стали: Федак Ігор з м. Львова, Зіненко Степан з м. Городка та львів’янин Жека Ілля.

Перемогла в турнірі дівчат 2005-07 р.н. Бучковська Вероніка з Городка, на другому місці другокласниця з Городоцької гімназії Грига Дарина, третьою фінішувала другокласниця з ЗОШ №3 м. Городка Пронько Вікторія.

Переможцем в турнірі хлопців 1999-2004 р.н. судді визначили учня 11 класу місцевої ЗОШ №5 Зровка Володимира. Восьмикласник з ЗОШ №4 м.Городка Мотика Володимир - другий, а на третю сходинку п’єдесталу пошани піднявся городківчанин Зворський Богдан.

Переможцями турніру «А» в абсолютному заліку та в номінації «Чоловіки віком до 60 років» стали Лопадчак Мирослав з Брюхович, городківчанин Мурський Руслан та Верхола Володимир з Зимної Води. В турнірі жінок перемогла Наталія Пристава з Городка.

Усім переможцям та призерам змагань вручено дипломи, медалі та кубки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: