На Львівщині відкрили плавальний басейн "Ювілейний"

28 березня 22:06
Переглядів: 404
плавання

Сьогодні у м. Миколаїв Львівської області відбулося відкриття реконструйованого плавального басейну спортивно-оздоровчого комплексу “Ювілейний” Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

 плавання

З відкриттям басейну осіб та організації, які долучилися до його реконструкції, привітав заступник голови - керівник апарату Львівської облдержадміністрації Мирослав Трещов.Оновлення плавального басейну – знакова подія для жителів Миколаївського району Львівщини, адже тут юні школярі роблять свої перші кроки у спорті, а відвідувати басейн мають можливість діти й усі охочі Миколаївського та сусідніх районів Львівщини. Впевнений, що діти та молодь, які тут займатимуться плаванням, виростуть чемпіонами. Від щирого серця бажаю спортсменам, тренерам, фахівцям і ветеранам фізкультурно-спортивного руху та їх родинам міцного здоров’я, добробуту, щастя, злагоди та особистих рекордних звершень. Бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, добра і процвітання!” – зазначив М.Трещов.

 плавання

Слова вітання від імені голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Євгена Баженкова зачитав начальник Львівського обласного відділення Комітету Анатолій Ігнатович.

Участь в урочистому відкритті плавального басейну також взяли представник головного мецената реконструкції басейну, менеджер ПАТ “Миколаївцемент” Роман Сидор, в.о. голови Миколаївської райдержадміністрації Петро Боровець, голова Миколаївської районної ради Ольга Жила, директор спортивно-оздоровчого комплексу “Ювілейний” Іван Гречкосій, представника влади та громадськості Миколаївського району Львівщини.

плавання

Після урочистого відкриття відбулося відкрите показове заняття секції з плавання місцевої дитячо-юнацької спортивної школи, яка відтепер відновить тренувальний процес у басейні. Після відкриття в басейні також відновиться реалізації обласної програми навчання дітей плаванню.

Басейн відновив функціонування після завершення I-ї черги ремонтних робіт, зокрема у спортивному комплексі здійснено ремонт роздягалень, заміну облицювальної плитки чаші та приміщення плавального басейну, оновлено систему очищення води та обладнання котельні. Зазначені роботи здійснені спільними зусиллями ПАТ “Миколаївцемент”, Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Миколаївської районної ради.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: