На Львівщині вперше відбувся чемпіонат області з боча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

22 березня 15:00
Переглядів: 188
Боча

Цими днями у спортивному комплексі обласної організації ФСТ «Динамо» України (вул. Зелена, 59) за активної організаційної підтримки обласного центру «Інваспорт» відбувся чемпіонат Львівської області з боча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Метою проведення цих змагань є розвиток та популяризація виду спорту боча серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, підвищення спортивної майстерності учасників, визначення сильніших спортсменів для їх подальшої участі у змаганнях вищого рангу, поширення виду спорту в Львівському регіоні як найбільш доступного для людей з важкими порушеннями опорно-рухового апарату.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Буська, Старого Самбора, Золочева (вихованці дитячого реабілітаційного центру), Червонограда, Трускавця, Моршина, Борислава (учні загальноосвітньої школи-інтернат), Дрогобича (вихованці Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів), Городка, Стрия, команди Львівської загальноосвітньої школи №82 та Львівського навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

Чемпіонами області 2016 року з боча у командній першості виявилася перша команда Буська. На другому місці опинилася дружина з Моршина; третіми фінішували неповносправні спортсмени з Трускавця. Високе четверте місце виборола молода команда Золочів-1.

Особливістю змагань в індивідуальному розряді було те, що вперше гравці змагалися поміж собою у відповідних класифікаційних групах залежно від важкості порушення опорно-рухового апарату. Отож найкращими стали:

в класі ВС 1

І місце - Кісельов Юрій, ЗСШ №82 м. Львів;

ІІ місце - Смольницька Христина, НРЦ "Джерело", Львів;

ІІІ місце - Рущак Соломія, Золочівський дитячо-реабілітаційний центр.

в класі ВС 2

І місце - Мартинюк Марія, НРЦ "Джерело";

ІІ місце - Михальчук Юрій, НРЦ "Джерело";

ІІІ місце - Шипош Оксана, НРЦ "Джерело".

в класі Open

І місце - Дячок Максим, Золочівський дитячо-реабілітаційний центр

ІІ місце - Гішта Софія, Золочівський дитячо-реабілітаційний центр

ІІІ місце - Гураль Владислав, Золочівський дитячо-реабілітаційний центр.

Особливою нагородою "За волю до перемоги" відзначено Софію Олійник, команда ЗСШ №82, м. Львів.

Відтак вперше в історії "Інваспорту" Львівщини кращі гравці області готуватимуться до участі в першості України з боча, проведення якої планується у м. Одесі.

Довідково.

Боча (італ. bocce) - спортивна гра на точність, яка належить до групи спортивних ігор з м’ячем, подібна до боулінгу, петанку або боулзу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: