На Львівщині визначилися переможці чемпіонату України 2016 року з велосипедного спорту

17 жовтня 16:30
Переглядів: 157
Велоспорт

Цими вихідними на велотреці навчально-спортивної бази літніх видів спортуЛВС Міністерства оборони України у Львові завершився чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) з олімпійських номерів програми (мол. юнаки, мол. дівчата, чоловіки, жінки) та з неолімпійських номерів (молодь, юніори, юніорки, юнаки, дівчата).

Змагання відбулися під егідою Міністерства молоді та спорту України, федерації велоспорту України й за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та обласної федерації велоспорту.

Загалом на єдиному в Україні критому велотреку стартувало 160 найкращих велосипедистів України у різних вікових групах.

Серед кращих в різних видах змагальної програми чемпіонату відзначилися:

- в командному спринті серед молодших юнаків перше місце посіли Кабашний Валентин, Коробов Єгор, Данільчук Богдан (Харківська обл.); друге місце - Глушко Назар (Львівська обл.), Нізельський Андрій (Вінницька обл.), Мовчан Андрій (Київська обл.); третє місце Коломієць Максим (Київська обл.), Корзінін Юрій (Вінницька обл.), Юденко Володимир (Львівська обл.);

- в командному спринті серед молодших дівчат перше місце посіли Шевченко Софія, Фарщук Сніжана (Київська обл.); друге місце - Ян Антоніна (Закарпатська обл.), Свінціцька Ксенія (Житомирська обл.); третє місце - Зарванська Тетяна, Крівцова Дарія (Харківська обл.);

- в гіті 500 м. з/х серед чоловіків перше місце посів Куценко Андрій (Львівська обл.); друге місце – Винокуров Андрій (Харківська обл.); третє місце – Гладиш Роман (Львівська обл.);

- в гіті 500 м. з/х серед жінок – перше місце посіла Старікова Олена (Харківська обл.), друге місце - Галик Діана (Львівська обл.), третє місце - Бірюкова Юлія (Львівська обл.);

- в гіті 500 м. з/х серед юніорів перше місце посів Кривич Олександр, друге місце - Чебанець Тадей-Іван, третє місце - Білий Сергій (усі - Львівська обл.);

- в гіті 500 м. з/х серед юніорок перше місце посіла Мартинюк Дарина (Волинська обл.), друге місце - Солтис Богдана, третє місце - Бубняк Христина (Львівська обл.);

- гіті 500 м. з/х серед юнаків перше місце посів Денисенко Владислав (Харківська обл.), друге місце - Євдокимов Андрій, третє місце - Кошовий Руслан (Київська обл.);

- в гіті 200 м. з/х серед мол. юнаків – перше місце посів Коробов Єгор (Харківська обл.), друге місце - Нізельський Андрій (Вінницька обл.), третє місце - Глушко Назар (Львівська обл.);

- в гіті 200 м. з/х серед мол. дівчат – перше місце посіла Луцик Ганна (Львівська обл.), друге місце - Фарщук Сніжана (Київська обл.), третє місце - Зарванська Тетяна (Харківська обл.);

- в скретчі серед жінок перше місце посіла - Галик Діана, друге місце - Бірюкова Юлія, третє місце - Бубняк Христина (усі - Львівська обл.);

- в скретчі серед чоловіків – перше місце посів Гладиш Роман, друге місце - Підківка Віталій (Львівська обл.), третє місце - Лучин Максим (Харківська обл.);

- в скретчі серед дівчат перше місце посіла Кулинич Ольга, друге місце - Ященко Тетяна (Київська обл.), третє місце - Лукачук Соломія (Львівська обл.);

- в скретчі серед юнаків перше місце посів Паращак Ярослав (Київська обл.), друге місце - Данільчук Богдан, третє місце - Денисенко Владислав (Харківська обл.);

- в спринті серед мол. юнаків перше місце посів Коробов Єгор (Харківська обл.), друге місце - Глушко Назар (Львівська обл.), третє місце - Нізельський Андрій (Вінницька обл.);

- в спринті серед мол. дівчат перше місце посіла Луцик Ганна (Львівська обл.), друге місце - Фарщук Сніжана (Київська обл.), третє місце - Зарванська Тетяна (Харківська обл.);

- в гонці з вибуттям серед чоловіків перше місце посів Підківка Віталій, друге місце - Кривич Олександр (Львівська обл.), третє місце - Чернявський Андрій (Вінницька обл.);

- в груповій гонці серед юніорів перше місце посів Шевченко Олександр (Київська обл.), друге місце - Лучин Максим (Харківська обл.), третє місце - Барановський Роман (Київська обл.);

- в груповій гонці серед юніорок перше місце посіла Галик Діана, друге місце - Бірюкова Юлія (Львівська обл.), третє місце - Мартинюк Дарина (Волинська обл.);

- в груповій гонці серед юніорок перше місце посіла Червоняк Вероніка (Вінницька обл.), друге місце - Мельничук Вікторія (Київська обл.), третє місце - Логвинюк Олександра (Волинська обл.);

- в груповій гонці серед чоловіків перше місце посів Розгонюк Андрій (Вінницька обл.), друге місце - Мусієнко Богдан (Київська обл.), третє місце -Підківка Віталій (Львівська обл.);

- в парній гонці серед чоловіків перше місце посіли Розгонюк Андрій (Вінницька обл.), Кривич Олександр (Львівська обл.); друге місце - Мусієнко Богдан (Київська обл.), Лучин Максим (Харківська обл.); третє місце - Снігурський Вадим (Вінницька обл.), Поляков Юрій (Львівська обл.);

- в парній гонці серед юніорів перше місце посіли Гарновді Мирослав, Барановський Роман (Київська обл.), друге місце - Однорог Дмитро, Дешко Роман (Київська обл.), третє місце - Кожушко Дмитро, Романенков Валерій (Львівська обл.);

- в парній гонці серед юнаків перше місце посіли Денисенко Владислав, Данільчук Богдан (Харківська обл.); друге місце - Канака Мар'ян, Гудзь Назар (Львівська обл.); третє місце - Паращак  Ярослав, Орлов Артур (Київська обл.);

- в гонці кейрін серед мол. юнаків перше місце посів Коробов Єгор (Харківська обл.), друге місце - Нізельський Андрій (Вінницька обл.), третє місце - Мовчан Андрій (Київська обл.);

- в гонці кейрін серед мол. дівчат перше місце посіла Шевченко Софія, друге місце - Фарщук Сніжана (Київська обл.), третє місце - Крівцова Дар'я (Харківська обл.)

- гонці омніум серед мол. дівчат перше місце посіла Шевченко Софія, друге місце - Фарщук Сніжана (Київська обл.), третє місце – Луцик Ганна (Львівська обл.);

- в гонці омніум серед мол. юнаків – перше місце посів Коробов Єгор (Харківська обл.), друге місце - Мовчан Андрій (Київська обл.), третє місце - Нізельський Андрій (Вінницька обл.);

Бажаємо подальших успіхів талановитим велосипедистам України та Львівщини!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: