На Львівщині завершились обласні представницькі змагання з велоспорту

07 вересня 20:30
Переглядів: 213
Велоспорт

Цими днями у місті Жовква з нагоди відзначення в Україні Дня фізичної культури та спорту провели XV відкритий чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту пам’яті заслуженого тренера України Збігнева Керницького. Участь у змаганнях взяли спортсмени усіх вікових груп. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Програма чемпіонату включала індивідуальну гонку на 10 км та групові на 15, 30, 45 км. У змаганнях взяли участь понад 130 спортсменів та ветеранів велоспорту зі Львова, Дрогобича, Жовкви, Сокаля, Червонограда, Ужгорода, Хуста, Хмельницького, Луцька, Рівного та інших міст України. Вік учасників – від 10 до 70 років.

Усіх переможців та призерів змагань відзначили медалями, грамотами та іншими подарунками від організаторів.

Варто зазначити, що організаторами змагань було управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, а також Жовківська районна державна адміністрація, Львівська обласна федерація велосипедного спорту, відділення НОК України у Львівській області, Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: