На Львівщині завершилися дитячі змагання зі стрибків у воду

04 вересня 22:25
Переглядів: 232
плавання

Вже майже рік, як на базі комплексу плавальних басейнів НСБ літніх видів спорту МО України та КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, розпочала роботу спортивна секція стрибків у вод. Зі спортсменами-початківцями працюють тренери: Адамчук Д.В. та заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Мельніков О.В.

Саме на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України нещодавно відбулися дитячі змагання на першість КДЮСШ ім. Ю.Кутенка.

Діти змагались за програмою 2-го юнацького розряду й демонстрували здобуті уміння за перший рік навчання.

Склад суддівської бригади: Мельніков О.В. – головний суддя; Адамчук Д.В. – головний секретар; судді на лінії: Бублик О.Г., Корнійчук Т.Б. та майстер спорту зі стрибків у воду Федір Волков.

Усі призери були нагородженні медалями, грамотами та на початку нового навчального року отримали тематичні олімпійські щоденники від відділення НОК України у Львівській області.

Результати змагань:

Дівчата

І вікова група – 6-7 років

ПРІЗВИЩЕ                          Рік н.              Бали   

1. СЕРЕДЯК Віра                2008                62,50  

2. ГРАЧОВАЙТЕ Віра        2007                60,00  

3. ТАРНАВСЬКА Софія     2008                58,00  

4. ЄФРЕМОВА Ліза           2008                57,50  

5. ВЕТЧИНКІНА Валя        2009                55,00  

6. ЧОБІТ Дарина                  2007                54,00  

ІІ вікова група – 8-9 років

Фінал

1. ЗНАК Марія                     2005                68,50  

2. ЗМИЙ Марта                    2005                62,50  

3. ДЕНИСОВА Діана          2005                62,00  

4. ТЕПЛОВА Тетяна           2006                61,00  

5. ГАРКОВА Анна-Марія   2006                57,00  

6. АТАМАНЮК Настя        2006                56,50  

7. СУКЧЕЛЕВИЧ Ліза        2006                55,00  

8. КУЛИНСЬКА Таїсія        2006                54,50  

ІІІ вікова група – 10 років і старші

1. ЧЕРЕНЬОВА Віка                     2003                64,00  

2. ТОМАШИВСЬКА Ярина        2003              59,50  

3. ДУДАРЕВА Софія                    2004                59,00  

4. КОЗАКЕВИЧ Роксоляна          2004                57,00  

5. ЛУЦИК Настя                            2004                56,00  

6. АДАМЧУК Настя                        2002                55,00  

Хлопчики:

І вікова група – 6-7 років

1. ЗМИЙ Роман                    2007                64,50  

2. ЧИЖКО Остап                 2007                62,00  

3. ЛІСОВИЙ Володимир    2008                61,00  

4. ТУШИМАК Данило        2007                60,00  

5. ВОЗНЯК Богдан              2009                57,00  

І вікова група – 8-9 років

1. КАЛІНІН Денис              2005                64,50  

2. ДЗЮБА Максим              2005                62,00  

3. ГОЦЗА Остап                  2006                61,50  

4. ГРАЧОВАС Артур          2005                60,00  

5. ХРАЩЕВСЬКИЙ Михайло 2006          58,50

6. ЛУНЬ Тарас                      2005                57,00  

7. ЗУЛЯК Максим               2005                55,50  

8. ПАЗДЕРА Сашко            2006                54,00

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити