На Львівщині завершився чемпіонат України з біатлону 2016 року

22 березня 09:00
Переглядів: 128
Біатлон

15-20 березня 2016 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІ України в с. Яворів Турківського району Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону. Участь у змаганнях взяли найкращі біатлоністи України (27 чоловіків та 23 жінки), які представляли збірні команди шести  областей України та м. Київ.

Головний суддя чемпіонату України - Віталій Гнилоскуренко (м. Київ); головний секретар - Ганна Семенюта (м. Суми).

В перший день змагань чемпіоном України серед чоловіків на спринтерській дистанції 10 км став Дмитро Ігнатьєв (Харківська область), друге місце посів Дмитро Русінов (Київська область), третім фінішував Назарій Цебринський (Тернопільська область). З поміж представників Львівщини Ярослав Вахула посів 9 місце, Ростислав Павлусь - 13 місце, Тарас Мусікевич - 16 місце, Михайло Назарук - 18 місце.

Серед жінок на дистанції 7,5 км чемпіонкою України виявилася Надія Бєлкіна (Київська область), ІІ місце здобула Вікторія Пищенко (Чернігівська область), ІІІ місце - Любов Кип’яченкова (Харківська область). Представниця Львівської області Лілія Горпинич посіла 6 місце.

В другий змагальний день в гонці переслідування на дистанції 12,5 км серед чоловіків чемпіоном України вдруге став Дмитро Ігнатьєв (Харківська область), друге місце у Дмитра Русінова (Київська область), «бронза» у Олексія Кравченка (м. Київ). Біатлоністи Львівщини виявилися на таких позиціях: Ярослав Вахула - 11 місце, Ростислав Павлусь - 15 місце, Михайло Назарук - 22 місце.

Серед жінок на дистанції 10 км чемпіонкою України також вдруге стала Надія Бєлкіна (Київська область), срібну медаль виборола Юлія Бригинець (Чернігівська область), на третьому місці завершила дистанцію Христина  Дмитренко (Чернігівська  область). Лілія Горпинич, яка представляла збірну Львівської області, фінішувала шостою.

Третій день чемпіонату України 2016 року визначив кращих у естафетних змаганнях. В змішаній індивідуальній естафетній гонці змагалося 12 команд: чоловіки долали дистанцію 7,5 км, жінки - 6 км. Перше місце виборола друга збірна команда Чернігівської області в складі Юлії Бригінець та Андрія Доценка; друге місце посіли спортсмени Київщини: Надія Белкіна та Дмитро Русінов; за якими третіми фінішували представники команди Львівської області: Лілія Горпинич та Тарас Мусікевич.

В змішаній естафеті виступили 6 команд, де чоловіки долали 2 етапи по 7,5 км, жінки - 2 х 6 км. Перемогу виборола перша команда Сумської області в складі Христини Ковальової, Ганни Ситник, Дениса Насика, Богдана Цимбала; на другому місці виявилася збірна Чернігівської області, ІІІ місце посли біатлоністи Тернопільщини. Збірна Львівської області, у складі якої виступали Лілія Горпинич, Марія Качмар, Тарас Мусікевич, Ростислав Павлусь завершила естафету на 5 місці.