На Львівщині завершився чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху

15 лютого 10:15
Переглядів: 107
лижі

Нещодавно на трасах Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України (с. Яворів Турківського району Львівської області) успішно завершився чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху.

Учасники змагалися у трьох вікових групах: серед дорослих (чоловіки і жінки 1997 р.н. і старші), юніорів (хлопці і дівчата 1998-1999 р.н.) та юнаків (хлопці і дівчата 2000р.н. і молодші).

Всього в цьогорічному чемпіонаті взяли участь 25 спортсменів з Київщини, Сумщини, Тернопільщини, Львівщини, Чернігівщини і м. Києва.

Достойно змагалися на національному чемпіонаті члени збірної команди Львівської області, які вибороли 9 медалей:

Ярослав Гульоватий (1993 р.н) виборов три срібні медалі національної першості, зокрема у масстарті на дистанції 15 км, у спринті вільним стилем та у гонці на дистанції 10 км класичним стилем (тренер Любіжанін В.Ю.).

Арсен Сірівченко (1999 р.н.) виборов три бронзові медалі: у гонці на дистанції 5 км класичним стилем, у спринтерській гонці та у масстарті на дистанції 10 км вільним стилем (тренер Занько І.І.).

Марта Турчиняк (2000 р.н.) здобула дві срібні медалі: у гонці на дистанції 2 км класичним стилем та у спринтерській гонці, а також бронзову медаль у масстарті на дистанції 3 км вільним стилем (тренер Занько І.І.).

Юліана Лунич (2004 р.н.) посіла два четверті місця у масстарті на дистанції 3 км та спринті вільним стилем та 5 місце у масстарті на дистанції 5 км (тренер Занько І.І.).

Віталія Синюга (2004 р.н.) посіла 4 місце у масстарті на дистанції 5 км та два п’яті місця - у масстарті на дистанції 3 км та у спринті вільним стилем (тренер Занько І.І.).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: