На Львівщині завершився І тур чемпіонату України зі стендової стрільби

28 травня 14:32
Переглядів: 201
стенова стрільба

На львівському стрілецькому стенді школи вищої спортивної майстерності, що на Кортумовій горі у м. Львові, завершився І тур чемпіонату України зі стрільби стендової, в якому взяло участь 92 спортсмени, які представляли 7 областей України, АР Крим, м. Київ та м. Севастополь.

Переможцем змагань на круглому стенді (skeet) став киянин Олександр Гончаров – 115 влучно розбитих тарілочок. На другій сходинці п’єдесталу пошани, поступившись у перестрілці, виявився одесит Андрій Кобзарук. На третій сходинці турнірної таблиці ще один одесит Іван Лоїк.

За крок до фінальних змагань опинився львів’янин Олександр Дебчинський, який завершив змагання на 7 місці з результатом 106 уражених мішеней.

Серед юніорів перемогу святкували одесити, які вибороли усі призові місця. Від так - І місце в Юрія Койри, ІІ місце в Артура Ревенко та Олексій Науменко на ІІІ місці.

У жінок найвлучнішою виявилась досвідчена Наталія Котлярова з Севастополя ,  ІІ місце – в харків’янки Деппи Яни, ІІІ місце також  спортсменки з Харкова Червякової Вікторії.

Львівська стендовичка Любов Осипенко посіла 5 місце.

Найсильнішою юніоркою на круглому стенді стала одеситка Анастасія Койра, ІІ місце – Дарія Токарєва (м.Миколаїв), ІІІ місце -  Ніка Мільчева з Одеси.

Переможцем І туру чемпіонату України на траншейному стенді став Юрій Нікандров (м. Одеса) з результатом 120 уражених мішеней та 13 у фіналі, другу позицію обійняв харків’янин Едуард Циганенко, який у фіналі поступився лише в перестрілці. На третю сходинку п’єдесталу зійшов представник Львівської області – Андріан Корчинський.

Переможцем юніорських змагань на траншейному стенді став Микола Хмельовський (м.Вінниця), ІІ місце – в п’ятнадцятирічного львів’янина Олега Полулиха, замкнув трійку лідерів Пало Кобюк з Донецька. За крок до бронзової нагороди опинився львів’янин Олесь Шлюз – 4 місце.

У жіночих змаганнях перше місце здобула представниця Львівщини з донецькою пропискою Олександра Лапшина, на другому місці також представниця Львівської області – Олена Охотська,  ІІІ місце в  кримчанки Марії Капітаненко.

Кращою серед юніорок на траншейному стенді стала – львів’янка Надія Булгакова.