На Львівщині завершився IV міжнародний турнір з настільного тенісу

24 лютого 22:05
Переглядів: 237
настільний теніс

В період з 18 до 23 лютого 2013 року в місті Жовква тривав ІV Міжнародний турнір з настільного тенісу "LIRS OPEN”- 2014.

У змаганнях взяли участь 474 учасники з різних областей України та зарубіжні команди з Молдови та Узбекистану. Боротьбу за нагороди турніру вели юнаки та дівчата різних вікових груп, чоловіки та жінки, а також кращі тенісисти України відповідно до всеукраїнського рейтингу, серед них і члени національної збірної команди України.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Володимир Прокопюк (Львів).

Серед кращих на цьому представницькому турнірі відзначилися Ірина Моцик (Львів), Ганна Фарладанська (Одеса), Ольга Кім (Узбекистан), Анастасія Рибка (Київ), Еліна Вахрушева (Запоріжжя), Олексій Сарматов (Жовква), Юрій Надольний (Львів), Владислав Тоткало (Нова Каховка), Олександр Тімофєєв (Кривий Ріг), Соломія Братейко (Жовква) та ін.

Але безумовним героєм турніру виявився член паралімпійської збірної команди України Віктор Дідух (Жовква), який ще нещодавно захищав кольори національної збірної, переніс складну ампутацію ноги й у Жовкві здобув абсолютну перемогу у VIP турнірі серед чоловіків!

Продовження турніру відбудеться через тиждень, коли упродовж 1-2 березня 2014 р. в м. Жовкві змагатимуться ветерани настільного тенісу у різних вікових групах.

Переможці та призери IV міжнародного турніру "LIRS OPEN"-2014.

Юнаки 2004 р.н. і молодші:

1 місце - Яковлев Гліб (Ізмаїл), 2 місце - Напірко Олег (Львів), 3 - місце Денисенко Вадим (Київ)

Дівчата 2004 р.н. і молодші:

1 місце - Євтодій Іоланта (Одеса), 2 місце - Кануннікова Василиса (Дніпропетровськ), 3 місце - Паньова Емілія (Київ)

Юнаки 2002-2003 р.н.:

1 місце - Харя Васілє (Молдова), 2 місце - Грех Юрій (Жовква), 3 місце - Бранець Олег (Жовква)

Дівчата 2002-2003 р.н.:

1 місце - Бринза Наталіна (Молдова), 2 місце - Бринза Віталіна (Молдова), 3 місце - Караульна Влада (Молдова)

Юнаки 1999-2001 р.н.:

1 місце - Брояковський Всеволод (Дніпропетровськ-Кіровоград), 2 місце - Олеськевич Олександр (Київ-Львів), 3 місце - Резніченко Остап (Алчевськ)

Дівчата 1999-2001 р.н.:

1 місце - Братейко Соломія (Жовква), 2 місце - Топчій Марія (Жовква), 3 місце - Кубська Юлія (Жовква)

Юнаки 1995-1997 р.н.:

1 місце - Тимофєєв Олександр (Кривий Ріг), 2 місце - Ратушняк Владислав (Дніпропетровськ), 3 місце - Сінькевич Богдан (Івано-Франківськ)

Дівчата 1996-1998 р.н.:

1 місце - Братейко Соломія (Жовква), 2 місце - Вахрешева Еліна (Запоріжжя), 3 місце - Юренева Ольга (Київ)

Чоловіки VIP турнір:

1 місце - Дідух Віктор (Жовква), 2 місце - Сарматов Олексій (Жовква), 3 місце - Надольний Юрій (Львів)

Жінки VIP турнір:

1 місце - Моцик Ірина (Львів), 2 місце - Фа

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити