На Львівщині завершився "Кубок федерації" з веслування на байдарках і каноє

23 вересня 16:58
Переглядів: 153
Каноє

Протягом декількох днів на озері Наварія в Пустомитівському районі Львівщини відбулися відкриті всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное «Кубок федерації».

1


Під завершення змагального сезону на турнір з’їхались 251 спортсмен, які представляли 29 збірних команд з різних областей України у різних вікових групах: чоловіки і жінки (1997 р.н. і старші), юніори та юніорки 1998-1999 р.н., юнаки та дівчата 2000-2001 р.н., а також ветерани веслування. Змагання в Наварії проводились на дистанціях 200 м та 1000 м серед чоловіків та 200 м і 500 м серед жінок.

Учасників змагань вітали: державний тренер Мінмолодьспорту України Олександр Мостовенко, заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар обласного відділення НОК України Оксана Вацеба віце-президент федерації каное України, голова федерації веслування Львівщини Володимир Милян, директор обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, почесний ректор Львівського державного університету фізичної культури, заслужений тренер України, один із засновників львівського веслування Мирослав Герцик та інші.

Змагання на Львівщині співпали з юніорським чемпіонатом Європи, тож найсильніші вітчизняні спортсмени-юніори в цей час боролись за медалі континентальної першості в Румунії. Але це не завадило витримати високий рівень «Кубка федерації» - всі, хто за різних причин не потрапив до основного складу збірної, змогли поборотися за медалі на цих стартах.

Серед кращих відзначилися Юрій Вандюк, Володимир Троцюк, Орест Панькевич, Анастасія Ємельянова (Волинська обл.), Влада Косицька, Назар Цикал, Владислав Шевченко, Катерина Тіхова (м. Київ), Анжела Шемракович (Хмельницька обл.), Олександр Кальмус, Ілля Шарогородський, Анастасія Тисевич (Одеська обл.), Валерій Рябов (Кіровоградська обл), Олександр Яцюк (Рівненська обл.), Тарас Браташ, Олександр Шеметило, Оксана Сторожук, Сергій Нагорний, Василь Чедрик, Софія Коваль (Львівська обл.) та ін.

Окремо варто відзначити участь спортсменів Донеччини. Незважаючи на непросту ситуацію й проблеми в підготовці до участі в змаганнях, представник команди Маріуполя Святослав Беспалов здобув перемогу в байдарці-одиночці на дистанції 200 м серед чоловіків.

В рамках «Кубка федерації» також було проведено заїзди ветеранів, які і у свої роки залишаються вправними спортсменами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: