На Львівщині завершився молодіжний чемпіонат України з тхеквондо ВТФ

18 вересня 12:02
Переглядів: 153
Тхеквондо

12–13 вересня 2015 року у Львові завершився чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед молоді 1995–1999 рр. народження, який став основним етапом формування збірної команди України для участі в цьогорічному молодіжному чемпіонаті Європи, що відбудеться невдовзі в столиці Румунії.

1

Боротьбу за нагороди вели молодіжні збірні 14-ти областей країни та команда міста Києва. Загалом у чемпіонаті взяли участь 141 спортсмен (90 юнаків та 51 дівчина). Львівщина вперше приймала чемпіонат України з тхеквондо ВТФ. Упродовж двох днів на доянгах Палацу спорту «Україна» були розіграні 16 комплектів медалей – по вісім у змаганнях чоловіків і жінок.

Під час урочистої церемонії відкриття всіх присутніх зі стартом чемпіонату і Днем фізичної культури та спорту привітав президент Федерації тхеквондо ВТФ України Лесик Саманджія, начальник управління молоді та спорту Льіввської облдержадміністрації Юрій Майборода та інші Загалом змагання пройшли на високому організаційному рівні, в чому велика заслуга Федерації тхеквондо ВТФ Львівської області на чолі з її очільником Романом Комнатним.

Високий рівень спортивно-технічної майстерності продемонстрували представники Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Донецької, Івано-Франківської, Хмельницької областей та м. Києва.

За підсумками змагань буде сформовано молодіжну збірну команду України, яка 19 - 22 листопада поточного року в столиці Румунії, Бухаресті, боротиметься за медалі молодіжного чемпіонату Європи-2015.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: