На Львівщині завершився молодіжний турнір з вуличного баскетболу

02 липня 10:10
Переглядів: 248
стрітбол

29 червня 2014 року в м. Миколаєві (Львівська область) на базі спортивного комплексу "Ювілейний" відбувся відкритий обласний турнір з вуличного баскетболу 3х3 (стрітболу), який був присвячений Дню молоді та 18-тій річниці Конституції України.

Вуличний баскетбол набирає на Львівщині, й зокрема у м. Миколаєві, неабиякої популярності серед молоді. Так, фактично через соцмережі й телефоном згуртувалося чимало уболівальників та 24 команди, які прибули з міст: Львова (11 команд), Нового Роздолу (5 команд), Миколаєва (3 команди), Моршина (2 команди), Івано-Франківська (2 команди) та Золочева.

До участі у цьому цікавому турнірі зголосилися й відомі спортсмени Львівщини та України: Діма Неволін - чемпіон Європи із стрітболу, майстер спорту міжнародного класу); Василь Поляков та Олександр Шостуха - гравці І ліги Чемпіонату України з баскетболу; гравці команди «Медін-Львів» Карпів Андрій, Захаров Володимир, Дубінін Костянтин, Петришин Дмитро - переможці чемпіонату та кубка м. Львова з баскетболу, представники команди «Hellas» Савоченко Федір, Бугаєнко Максим, Мурін Юрій; команди «Пивомани» Воскобойник Антон, Микита Пустобаєв, Давид Тарас, Несущий Микола; спортсмени з Нового Роздолу Сергій Опришко, Андрій Бутковський, Артем Ковалевський, Андрій Чапляк та інші.

Команди змагалися на реконструйованих майданчиках для стрітболу, що були відновлені активною молоддю та волонтерами з м.Миколаєва. Подяку при цьому заслужили активісти: Тарас Чопак - тренер з баскетболу Миколаївської ДЮСШ «Нива-2004», випускник Львівського державного університету фізкультури; шоумен Володимир Паньків; Тарас Хариш, брати Юрій та Андріян Дмитріви, Ярослав Лехнич, Андрій Андрушко, Павло Маречко, Остап Котик, Андрій Тупис, Олег Старовецький, Андрій Гнатів, Іван Максимович.

Турнір з вуличного баскетболу 3х3 відбувся за активної підтримки керівництва сектору молоді та спорту Миколаївської райдержадміністрації Івана Наконечного та Андрія Туписа; голови районної організації ВФСТ «Колос» Володимира Титаренка, заступника директора Миколаївської ДЮСШ Василя Калічака, директора спортивно-оздоровчого комплексу «Ювілейний» Івана Гречкосія.

В цікавій та напруженій боротьбі перемогу здобула команда «Паталахи» з міста Івано-Франківська, перегравши у фінальній зустрічі команду «Півшишечки» з м. Львова; третє місце виборола ще одна львівська команда «Brus da».

Кращим бомбардиром турніру став Діма Неволін, а кращим гравцем визначено Антона Воскобойника.

Результати:

 стрітбол

 стрітбол

  

 

 

стрітбол

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: