На Львівщині завершився п’ятий міжнародний борцівський турнір серед юнаків та дівчат

25 червня 16:41
Переглядів: 222
вільна боротьба

21 червня ц.р. в рамках відзначення Олімпійського дня-2014 в приміщенні легкоатлетичного манежу навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а) завершився 5-й відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, пам’яті провідних борців та тренерів Львівщини.

Цьогорічний турнір відбувався під патронатом НОК України в рамках національного спортивного свята «Олімпійський день 2014». Учасниками цьогорічних змагань були кращі юні борці національного рівня, а також спортсмени з країн зарубіжних країн, зокрема: Польщі, Угорщини, Словаччини. Змагання проводилися за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, Львівської обласної федерації вільної боротьби, обласної організації ФСТ «Спартак», СДЮШОР «Спартаківець».

На відкритті змагань були присутні: Олімпійський чемпіон 1980 року зі спортивної гімнастики Богдан Макуц, начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, голова Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» Віктор Первачук, начальник навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України Руслан Сеник, президент Львівської обласної федерації боротьби вільної Володимир Гірняк , директор Львівської ШВСМ Петро Климчук та ін.

Суддівська колегія та фахівці вільної боротьби відзначили високий спортивно-технічний рівень у різних вагових категоріях таких молодих борців: Андрій Джелеп (Івано-Франківська область), Павло Візир (Харківська область), Дмитро Михнюк (Донецька область), Степан Лилик, Денис Павлов (Київська область), Артем Джелема, Павло Білас (Львівська область), Закірджан Хасанов (м. Київ) а також зарубіжних гостей Даніель Хоманціч (Словаччина), Фодор Герлох, (Угорщина), Якоб Шимула (Польща) – серед юнаків та Марта Панків, Тетяна Польова (Київська область), Дарія Бобрулько, Тетяна Мякенька (Донецька область), Христина Демко, Вікторія Рябоволова, Оксана Лівач, Анастасія Остапук, Ангеліна Лисак, Дарина Туровчук (Львівська область), Олександра Вульчинська (Польща) – серед дівчат.

Переможці та призери змагань отримали подарунки від організаторів та від НОК України.

Переможці та призерів серед юнаків

Вагова категорія до 42 кг. 1-ше місце Джелеп Андрій, с. Джурів (Івано-Франківська обл.); 2-ге місце Костів Владислав, м. Бровари; 3-тє місце Яринський Олег, м. Бровари; 3-тє місце Жеребило Ярослав, м. Львів.

Вагова категорія до 46 кг. 1-ше місце Візир Павло, м. Харків; 2-ге місце Дімов Олександр, м. Сарата (Одеська обл.) 3-тє місце Попадюк Микослав, м. Львів 3-тє місце Кандзюба Антон, м. Полтава.

Вагова категорія до 50 кг. 1-ше місце Даніель Хоманціч, Словаччина; 2-ге місце Едет Болаш, Угорщина; 3-тє місце Кериш Богдан, м. Стрий.

Вагова категорія до 54 кг. 1-ше місце Михнюк Дмитро, м. Донецьк; 2-ге місце Скумін Олександр, м. Львів; 3-тє місце Гурський Михайло, м. Львів; 3-тє місце Ашарін Роман , м. Львів.

Вагова категорія до 58 кг. 1-ше місце Джелема Артем, м. Львів; 2-ге місце Енріке Фомбея-Санчес , м. Харків; 3-тє місце Сікора Якоб, Словаччина; 3-тє місце Трохімчук Максим, м. Рокитне (Рівненська обл.)

Вагова категорія до 63 кг. 1-ше місце Лилик Степан, м. Бровари; 2-ге місце Жуковський Максим, м. Львів; 3-тє місце Пешков Олександр, м. Маріуполь (Донецька обл.) 3-тє місце Макула Роман, Угорщина.

Вагова категорія до 69 кг. 1-ше місце Павлов Денис, м. Бровари; 2-ге місце Терменко Віталій, м. Бровари; 3-тє місце Михалко Олександр, м. Київ; 3-тє місце Василишин Назар, м. Львів.

Вагова категорія до 76 кг. 1-ше місце Фодор Герлох, Угорщина; 2-ге місце Суровський Патрік, Угорщина ; 3-тє місце Кушніренко Олександр, м. Київ; 3-тє місце Жовнерчук Олег, м. Київ.

Вагова категорія до 85 кг. 1-ше місце Хасанов Закірджан, м. Київ; 2-ге місце Тод Бендегус, Угорщина; 3-тє місце Гашенко Артем, м. Київ; 3-тє місце Шимула Якоб, Польща.

Вагова категорія до 100 кг. 1-ше місце Білас Павло, м. Львів; 2-ге місце Ідзінський Юрій, м. Львів; 3-тє місце Пекар Патрік, Польща; 3-тє місце Ланг Мате, Угорщина.

Переможці та призерів серед дівчат

Вагова категорія до 38 кг. 1-ше місце Панків Марта,м. Бровари; 2-ге місце Бабіцька Вікторія, м. Львів; 3-тє місце Ригель Мар’яна, м. Львів; 3-тє місце Скобельська Манола, м. Львів.

Вагова категорія до 40 кг. 1-ше місце Рябоволова Вікторія, м. Львів.

Вагова категорія до 43 кг. 1-ше місце Лівач Оксана, м. Львів; 2-ге місце Чудик Оксана, м. Львів

Вагова категорія до 46 кг. 1-ше місце Польова Тетяна, м. Бровари; 2-ге місце Загайська Ольга, м. Львів; 3-тє місце Павова Євгенія, м. Львів; 3-тє місце Сорока Яна, м. Львів.

Вагова категорія до 49 кг. 1-ше місце Демко Христина, м. Львів; 2-ге місце Дутка Октябріна, м. Львів; 3-тє місце Сивак Аліна, м. Тернопіль; 3-тє місце Тимофіїв Христина, м. Львів.

Вагова категорія до 52 кг. 1-ше місце Остапук Анастасія, м. Львів; 2-ге місце Сало Юлія, м. Львів; 3-тє місце Вовчак Рома, м. Львів; 3-тє місце Ходай Грета, м. Бровари.

Вагова категорія до 56 кг. 1-ше місце Бобрулько Дарія, м. Донецьк; 2-ге місце Вульчинська Олександра, Польща; 3-тє місце Береза Христина, м. Львів;

Вагова категорія до 60 кг. 1-ше місце Лисак Ангеліна, м. Львів; 2-ге місце Боженко Анастасія, м. Львів; 3-тє місце Мазуркевич Ганна, м. Біла –Церква.

Вагова категорія до 65 кг. 1-ше місце Туровчук Дарина, м. Львів; 2-ге місце Побігун Олександра, м. Калуш; 3-тє місце Лавренчук Анастасія, м. Новоград – Волинський.

Вагова категорія до 70 кг. 1-ше місце Мякенька Тетяна, м. Донецьк; 2-ге місце Каменєва Катерина, м. Бровари; 3-тє місце Шишак Софія, м. Львів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити