На Львівщині завершився юнацький чемпіонат України з настільного тенісу 2014 року

22 травня 22:18
Переглядів: 235
настільний теніс

Упродовж 13-17 травня 2014 року в місті Жовква на базі спортивного клубу "ЛІРС" (вул. Воїнів УПА, 22-а) відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1999 р.н. і молодших (кадети).

Загалом у змаганнях взяли участь 85 юних майстрів малої ракетки, які представляли 14 команд з 8 областей України.

Головний суддя – суддя національної категорії Ігор Майовка (Львів).

Успішними виявилися ці змагання для дівочої збірної команди Львівщини у складі: Братейко Соломія, Кубська Юлія, Топчій Марія, котрі вибороли звання чемпіонок України у командних змаганнях серед дівчат.

Високий рівень майстерності продемонстрували також Кондратенко Вікторія, Костюченко Костянтин (Донецька область), Коломієць Єлизавета, Шевченко Катерина (Харківська область), Перебийніс Вероніка, Цюпко Олександра (м. Київ); Брояковський Всеволод, Канунніков Ілля (Дніпропетровська область), Лімонов Антон (Вінницька область), Налісніковська Олена (Херсонська область) та ін.

Переможці та призери чемпіонату України серед юнаків та дівчат 1999 р.н. і молодших:

Командні змагання серед дівчат:

1 місце - Львівська область (Братейко Соломія, Кубська Юлія, Топчій Марія),

2 місце - м. Київ (Перебийніс Вероніка, Цюпко Олександра),

3 місце - Херсонська область (Налісніковська Олена, Томуліс Дар'я).

Командні змагання серед юнаків:

1 місце - Дніпропетровська область (Брояковський Всеволод, Канунніков Ілля),

2 місце - м. Київ (Яремчук Дмитро, Олеськевич Олександр, Джанібекян Карен),

3 місце - Донецька область (Костюченко Костянтин, Попов Володимир, Реготун Дмитро).

Парні змагання серед дівчат:

1 місце - Кондратенко Вікторія (Донецька область) - Коломієць Єлизавета (Харківська область),

2 місце - Братейко Соломія (Львівська область) - Налісніковська Олена (Херсонська область),

3 місце - Топчій Марія (Львівська область) - Шевченко Катерина (Харківська область),

3 місце - Кубська Юлія (Львівська область) - Губська Катерина (Харківська область).

Парні змагання серед юнаків:

1 місце - Канунніков Ілля (Дніпропетровськ) - Брояковський Всеволод (Дніпропетровськ), 2 місце - Попов Володимир (Донецька область) - Реготун Дмитро (Донецька область),

3 місце - Рябухін Антон (Харківська область) - Олеськевич Олександр (м.Київ),

3 місце - Костюченко Костянтин (Донецька область) - Лещенко Данило (Харківська область).

Змішані парні змагання:

1 місце - Канунніков Ілля (Дніпропетровська область) - Братейко Соломія (Львівська область),

2 місце - Костюченко Костянтин (Донецька область) - Кондратенко Вікторія (Донецька область),

3 місце - Рябухін Антон (Харківська область) - Топчій Марія (Львівська область),

3 місце - Брояковський Всеволод (Дніпропетровськ) - Налісніковська Олена (Херсонська область).

Особисті змагання серед дівчат:

1 місце - Братейко Соломія (Львівська область),

2 місце - Кондратенко Вікторія (Донецька область),

3 місце - Перебийніс Вероніка (м.Київ),

3 місце Налісніковська Олена (Херсонська область). 

Особисті змагання серед юнаків:

1 місце - Брояковський Всеволод (Дніпропетровськ),

2 місце - Лімонов Антон (Вінницька область),

3 місце - Костюченко Костянтин (Донецька область),

3 місце - Канунніков Ілля (Дніпропетровська область).

 

 

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити