На Львівщині завершився юніорський чемпіонат України-2017 з біатлону

27 грудня 09:49
Переглядів: 101
Біатлон

Навчально-спортивна база зимових видів спорту «Тисовець» Міністерства оборони України у Сколівському районі Львіщини наприкінці 2017 року прийняла чемпіонат України з біатлону серед юніорів.

У змаганнях взяли участь 50 хлопців та 40 дівчат, які представляли юніорські збірні Сумської, Чернігівської, Тернопільської, Харківської, Львівської, Київської областе та міста Києва, повідомляє sport-oda.lviv.ua.

Змагання, проведені під егідою Міністерство молоді та спорту України, Федерації біатлону України й за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, передбачали три змагальні дистанції: спринтерська гонка, гонка переслідування та масовий старт. Хлопці долали відповідні дистанції на 10 та 12,5 км, а дівчата-біатлоніскти – 7,5 та 10 км.

Суддівство змагань забезпечували досвідчені судді та спортсмени міжнародного класу, заслужені тренери з біатлону. Серед них Олександр Тімофеєв, Олександр Кравченко, Олександр Ворчак, Назарій Бурик. Головою журі став Сергій Сєднєв.

У командному заліку перше місце вибороли юніори з Чернігівської області, друге посіли біатлоністи з Тернопільської області і третє – спортсмени з Харківщини.

У особистій першості спринтерська гонка була за Владиславом Романчичем з Чернігівщини та Мар’яною Брикайло з Тернопільщини. Гонку переслідування виграли представники Чернігівщини Валерія Дмитренко і знову Владислав Романчич. Перше місце у масовому старті вибороли Руслан Бригадир з Тернопільської області та Ганна Коваленко з міста Києва.

Кращими з поміж представників збірної команди Львівської області були Юлія Городна (7-е місце в гонці переслідування та 13-е місце в спринті серед юніорок) й Олег Патласов (11-е місце в мас-старті та 14-е місце в спринтерській гонці серед юніорів).

Переможців змагань відзначено медалями, дипломами та цінними подарунками. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: