На Львівщини завершився ХІ Міжнародний турнір з баскетболу пам’яті Я.Пастернака

08 вересня 12:37
Переглядів: 164
Юні баскетболісти Львівщини

5 – 7 вересня у м. Львові в межах Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту на 2014 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 04.12.2013 №1695, пройшов ХІ Міжнародний турнір з баскетболу пам’яті Ярослава Пастернака серед юнаків та дівчат 2000-2001 років народження.

У змаганнях, які відбувалися на спортивних майданчиках палацу спорту “Галичина”, Національного університету “Львівська політехніка” та Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, взяли участь 8 команд: по 4 команди дівчат та юнаків з України та Польщі.

В межах відкриття турніру з теплими словами вітань до учасників та організаторів турніру-меморіалу звернулися начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, директор ОДЮСШ Мирослав Возний, президент Федерації баскетболу Львівщини Ігор Савицький, віце-президент Федерації баскетболу Республіки Польща Збігнев Блащовски, представники газети “Високий замок”, де творив і працював Ярослав Пастернак, а також представники спонсорів і меценатів турніру та інші.

За підсумками трьох змагальних днів розподіл місць серед команд юнаків 2000-2001 років народження виглядає так:

1 місце – Київський спортивний ліцей-інтернат (м. Київ);

2 місце – Львівська ОДЮСШ “Політехніка Галичина” (м. Львів);

3 місце – БК СЗШ №1 (м. Львів);

4 місце – ДЮСШ м. Дрогобич.

Підсумкова турнірна таблиця серед команд дівчат 2000-2001 років народження, які взяли участь у турнірі, має такий вигляд:

1 місце – Львівська ОДЮСШ (м. Львів);

2 місце – Рівненська ОДЮСШ (м. Рівне);

3 місце – учнівська збірна Підкарпатського Воєводства (Республіка Польща);

4 місце – Івано-Франківська ОДЮСШ (м. Івано-Франківськ).

Зазначимо, що Ярослав Іванович Пастернак (1958-2004), на честь якого проводиться турнір – український спортивний журналіст, який приділяв увагу проблемам масових видів спорту, зокрема баскетболу та футболу. Очолюючи відділ спорту всеукраїнської газети “Високий замок” Я.Пастернак був подвижником аматорського та дитячо-юнацького спорту.

У 2014 році турнір проводився Львівською обласною дитячо-юнацькою спортивною школою за сприяння газети “Високий Замок”, Федерації баскетболу Львівщини, управління молоді та спорту Львівської ОДА, Національного університету “Львівська політехніка”, БК “Політехніка-Галичина”, а також меценатів – фірми “Квадр” та ТМ “Моршинська”.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: