На міжнародному турнірі з художньої гімнастики "Шуварочка-2017" наймайстернішими були львівські грації

15 червня 22:13
Переглядів: 1389
художня гімнастика

Вже вчотирнадцяте у Львові відбувся міжнародний дитячий турнір з художньої гімнастики «Шуварочка». 

У цьогорічній «Шуварочці» взяло участь біля двохсот юних грацій з України та закордоння.

 

Учасниці були поділені на одинадцять вікових категорій: у наймолодшій змагалися дітки чотирьох-п’яти рочків (2012 р.н.), у найстаршій - досвідчені  майстри спорту 2001 р.н. та старші. Кожна вікова група  демонструвала відповідні види програми (згідно з класифікаційною програмою Федерації гімнастики України). Загалом на змаганнях були представлені як вправи без предмета, так і з предметами - скакалкою, обручем, м’ячем, булавами, стрічкою.

 

У кожній віковій групі визначили чемпіонку, а також срібну та бронзову призерок.

Переможницею «Шуварочки-2017» за програмою майстрів спорту стала львів’янка Крістіна Пікалова  (1994 р.н.).

 

Серед кандидаток в майстри спорту перше місце посіла  також львівська гімнастка - Вікторія Щербій (2002 р.н., «Олімп-Л», тренери Катерина Сороковська, Ірина Іванів).

Наймолодших переможниць та призерок нагородили медалями, грамотами та подарунками, а гімнастки старших вікових груп на додачу отримали ще й кубки. Не залишились без гостинців і інші учасниці турніру, які до трійки кращих поки не потрапили.

    

 Змагання традиційно проходили у виставковому центрі «Шувар-Експо». Головним організатором змагань з дня їх заснування і до сьогодні є Ірина Староста – львівський тренер з художньої гімнастики  дитячого центру туризму, спорту та екскурсій, за підтримки засновника групи компаній «Шувар» Романа Федишина, а також інших меценатів.

Організатори «Шуварочки-2017» зуміли створити справжнє свято грації та краси. Запам’яталися не лише самі змагання, але й урочиста церемонія закриття, на якій гімнастки виступили з показовими номерами.

 

Найбільше номерів підготували спортсменки львівської гімнастичної школи дитячого центру туризму, спорту та екскурсій під керівництвом хореографа-постановника Олени Шевченко. Гімнастки подарували глядачам гарні номери: енергійний «Хіп-хоп», зворушливу «Колискову у маленьких», стилізовані танці «Зірки», «Україна» та  «Рідним матусям».

 

 

Підготувала Наталія Васьо

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: