На міжнародному турнірі з художньої гімнастики "Шуварочка" визначили наймайстерніших

08 червня 11:58
Переглядів: 500
художня гімнастика

4-5 червня у Львові у виставковому залі ТК «Шувар» пройшов ХІІІ міжнародний турнір з художньої гімнастики «Шуварочка».

Головним організатором змагань стала Ірина Староста – львівський тренер з художньої гімнастики  дитячого центру туризму, спорту та екскурсій, за підтримки засновника групи компаній «Шувар» Романа Федишина, а також інших меценатів.

У турнірі взяло участь понад 180 гімнасток -  окрім українських грацій приїхали і гості з зарубіжжя: Кишинева (Республіка Молдова), Любляни (Словенія), Вогошчи (Боснія та Герцоговина) та польського міста Лодзь.

Учасниці були поділені на десять вікових категорій: у наймолодшій групі виступали діти трьох-чотирьох рочків (2012 р.н.), у найстаршій - 21-22-річні спортсменки (1994 р.н.). Відповідно до класифікаційної програми Федерації гімнастики України кожна вікова група  змагалася у певних видах програми: загалом на змаганнях були представлені як вправи без предмета, так і з предметом - скакалкою, обручем, м’ячем, булавами, стрічкою.

У кожній віковій групі визначили переможницю, а також срібну та бронзову призерок. Наймолодших переможниць та призерок нагородили медалями, грамотами та подарунками, а гімнастки старших вікових груп на додачу отримали ще й кубки. Не залишились без гостинців і інші учасниці турніру, які у трійку кращих поки не потрапили.

Переможницею «Шуварочки» за програмою майстрів спорту стала гімнастка зі Словенії Тетяна Загородня (1994 р.н.), яка є вихованкою львівської гімнастичної школи СК «Багіра» (тренери Катерина Сороковська, Ірина Іванів).

Як підсумував на нагородженні Роман Федишин: «Приємно, що такі гарні спортивні заходи проводяться у нашому місті, більше того  стають доброю традицією, адже «Шуварочка» відбувається вже втринадцяте. Дякую Ірині Старості за таку ініціативу.»

У свою чергу і Роман Федишин отримав подяку за багаторічне сприяння у проведенні змагань – організатор Ірина Староста вручила йому кубок за спонсорську допомогу.

Автор: Наталія Васьо