На молодіжному чемпіонаті з велоперегонів тон задавали Підківка, Галик і Холод

17 липня 12:24
Переглядів: 169
Віталій Підківка

У м.Львові у програмі молодіжного чемпіонату з велоперегонів на треку звання найсильніших трековиків України розіграли і юніори.

Титул дворазового чемпіона України на велотреку СКА здобув Віталій Підківка. Віталій переміг у командній гонці переслідування та командному спринті.

Окрім того, Віталій прийшов до фінішу третім у гіті на 1000м з місця та посів 4 місце у омніумі. У чемпіонському заїзді командного спринту Підківці асистував студент ІІ курсу Роман Селіверстов. Срібними призерами у цьому виді змагань стали Віктор Біляк (вип. 2014р.), Маркіян Параняк (11 кл.) та Олександр Кривич (9кл.). Окрім того, Віктор Біляк та Василь Дідковський (11 кл.) вибороли «бронзу» у парній гонці на 80 кіл. Слідом за ними фінішували Олександр Кривич та Дмитро Кожушко (11 кл.).

Справжніми мультимедалістками в змаганнях дівчат стали Діана Галик (11 кл.) та Софія Холод (10 кл.), на рахунку яких на двох 8 медалей. Діана виборола срібні нагороди у командній гонці, командному спринті, спринті та кейріні, а Софія – «срібло» у командній гонці та «бронзу» у командному спринті, спринті та кейріні. У командній гонці Діані і Софії асистували Юлія Бірюкова (11 кл.) та Софія Кузнєцова (вип. 2014р.).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: