На молодіжному Євро-2014 українці завоювали чотири медалі, одна з яких золота

26 жовтня 18:37
Переглядів: 136
Бокс

В хорватському Загребі завершився чемпіонат Європи-2014 з боксу серед молоді. Протягом восьми днів за нагороди боролися 232 учасники з 40 країн Європи.

Збірна України була представлена у всіх десяти вагових категоріях. Четверо українських боксерів піднялися на п’єдестал пошани, завоювавши одну золоту медаль, одну срібну і дві бронзові.

«Золото» континентальної першості завоював представник важкого дивізіону Костянтин Пінчук (вага до 91 кг). У вирішальному поєдинку наш боксер здолав хорватського боксера Тоні Філіпе.

«Срібло» на рахунку Дениса Песоцького (вага до 64 кг). У фінальному поєдинку українець поступився чинному чемпіону ІІ Юнацьких Олімпійських ігор у Нанкіні-2014 італійцеві Вінченцо Аррачіа.

Бронзові медалі в скарбничку збірної України поклали Олексій Токарчук (вага до 69 кг) і Владислав Роленко (вага до 75 кг).