На набережній тернопільського ставу змагались легкоатлети-динамівці

04 квітня 18:25
Переглядів: 225
біг

Чемпіонат Тернопільської обласної організації ФСТ "Динамо" України з легкоатлетичного кросу за програмою змагань "Динаміада-2015" відбувся на набережній Тернопільського ставу біля спортивної бази "Динамо". Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

До програми входили біг на дистанції 1000 метрів серед чоловіків і жінок та біг на дистанції 3000 і 5000 метрів серед чоловіків. У змаганнях виступили 50 учасників з 11-ти команд колективів фізичної культури правоохоронних органів.

Переможцем загальнокомандного заліку змагань стала команда обласного управління Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області, друге місце у представників управління Державної служби охорони при УМВСУ в Тернопільській області, а третє місце здобула команда військової частини 3002 Національної Гвардії України.

Переможцями у особистому заліку стали Надія Онишкевич (КФК ТМВ, дистанція 1000 метрів); Сергій Марчук (КФК УМВСУ, дистанція 1000 метрів); Михайло Климко (КФК в/ч 3002 НГУ, дистанція 3000 метрів); Руслан Даньків( КФК УДСО, дистанція 5000 метрів). Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами обласної організації "Динамо".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: