"На нас чекає цікава гра команд, які перебувають на ходу" - Олександр Мизенко

08 грудня 18:25
Переглядів: 110
Мизенко

Одним з улюбленців вболівальників «Зірки» у 90-их вважався Олександр Мизенко. Завжди непоступливий у боротьбі місцевий вихованець був ключовим футболістом команди з самого серця України. У Олександра Вікторовича і статистичні показники серйозні – більше двох сотень поєдинків та трьох десятків голів за місцевий клуб. 

Свого часу він навіть підписав контракт з «Карпатами», однак в останній момент втрутилися непередбачувані обставини. Детальніше про цей епізод Мизенко розповість у матеріалі, що ввійде у передматчеву програмку, яку готує Інформаційний центр «Карпати». Однак відомий футболіст поділився своїми думками і щодо майбутнього протистояння. 

«Для мене «Карпати» – не чужа команда. Так склалося, що зелено-білу футболку я не одягнув, але навіть зараз уважно слідкую за львів’янами. Завжди згадую, як було непросто грати з «Карпатами». В останніх турах львів’яни нагадують ту команду, до якої всі звикли. Новий тренер змінив ігрову дисципліну. Крім того, характер прорізається, а ще додали в фізичному плані. Команда почала битися зі всіма! Таке ставлення до своїх обов’язків не може не подобатися», – вважає Мизенко.

«Зірка» також трансформується і я бачу прояви нової команди. Гра однозначно буде цікавою. «Карпатам» нікуди діватися – турнірна таблиця зобов’язує. «Зірка» також чіплятиметься за один з останніх шансів, щоб у «шістку» потрапити. Тому з нетерпінням чекаю недільного матчу», – зізнається експерт.

«У складі львів’ян виділю Бланко-Лещука. Напористий хлопець, біжить на ближню штангу, про що неодноразово казали фахівці. Аргентинець створює тиск на суперника. Ігор Худоб’як є безперечним лідером. Навколо нього формується молодий колектив. Мені львівська команда і в попередніх сезонах подобалася, хоча результати були невтішними. Але по іменах «Карпати» вважалися дуже міцною командою. Нинішній склад також хороший. Можливо, кількох гравців у кожну лінію варто взяти. Помітно, що Олег Дулуб змінює команду. Останнє місце не для цих «Карпат». Переконаний, що з часом вони додадуть і виберуться з підвалів таблиці», – каже Олександр Вікторович

«Щодо «Зірки», то останнім часом вона показує переконливу гру. Роман Монарьов об’єднав колектив, з’явилася свіжість. Наприклад, в поєдинку з «Олександрією» команда непогано виглядала у фізичному плані і в другому таймі досягла свого. Відзначу Дмитра Білонога, а також Владислава Лупашка, який є стержневим гравцем. На нас чекає цікава гра команд, які перебувають на ходу», – резюмував Мизенко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: