На Прикарпатті перебував міністр молоді і спорту

07 вересня 13:59
Переглядів: 209
Молодь і спорт
За словами урядовця, метою його візиту на Прикарпаття стала зустріч з керівництвом області, молодіжним і спортивним активом, а також ознайомлення із станом закладів спортивної інфраструктури краю.

Спілкуючись  із заступником голови облдержадміністрації Ігорем Пасічняком, начальником управління молоді і спорту облдержадміністрації Ростиславом Микитюком та представниками молодіжно-громадських організацій  Ігор Жданов окреслив основні  напрями реформ, які відбуватимуться у національній спортивній галузі.

Зокрема, наголосив на підвищенні автономій національних федерацій та громадських організацій,  поселенні антидопінгової політики. Також, за словами урядовця, у Міністерстві молоді і спорту України заплановано створення експертної ради з питань підготовки до олімпіади, до якої буде залучена наукова спільнота.

Будь-які рішення, які стосуватимуться молоді, на переконання Ігоря Жданова,  прийматимуться у Міністерстві за участю представників молодіжних організацій.

 Під час зустрічі також йшлося про  проходження реабілітації учасників АТО на спортивній базі «Заросляк». Однак, на думку міністра молоді і спорту України, доцільніше буде організувати оздоровлення бійців у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України, розташованого у Львівській області.

«У даному центрі є фахівці, які  зможуть  допомогти пораненим бійцям, - зауважив Ігор Жданов. – Разом з тим, учасникам АТО надаватиметься не лише медична, а й психологічна підтримка».   

Варто також зазначити, що у рамках робочої поїздки Ігор Жданов відвідав Центр патріотичного виховання для учнівської молоді імені Степана Бандери, Івано-Франківський коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання та спорту України, а також  ознайомився зі станом спортивної бази «Заросляк».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: