На Прикарпатті пройде "Зимовий марафон друзів"

16 січня 12:40
Переглядів: 218
марафон

До Дня соборності України 25 січня на Прикарпатті пройде "Зимовий марафон друзів", учасники якого пробіжать 30 км мальовничими зимовими краєвидами Прикарпаття. Марафон проводиться у форматі популяризації бігу та розвитку спорту.

Маршрут марафону пролягатиме від смт. Богородчани (стадіон), – с. Саджава  с. Глибоке  с. Хмелівка  ур. Рубань  с. Росільна  с. Підгіря  смт. Богородчани (стадіон). Учасників з Івано-Франківська відвезе автобус, який відправиться 25 січня о 9 год. від коледжу фізичного виховання. По завершенні заходу автобус відвезе учасників назад. 

Цей захід є абсолютно безкоштовним для всіх учасників, а також з приємними сюрпризами для них. Організатори повідомляють у соцмережі, що до марафону допускаються діти (з супроводом батьків). Марафон буде супроводжувати авто ДАІ та швидкої домомоги. В кінці колони марафонців буде їхати комфортабельний автобус, куди в будь-який момент можна пересісти і перепочити або продовжити їхати в ньому до самого фінішу. Гаряче харчування на фініші буде забезпечено всім учасникам. Кожен отримає дипломи про участь, а переможці, які самостійно подолали всю дистанцію без відпочинку в автобусі, отримають особливі призи, а також безкоштовні візити в сауну та басейн. Організатори при потребі подбають про безкоштовне проживання іногороднім (в такому випадку потрібно мати свій каремат та спальник).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: