На Прикарпатті відбудеться чемпіонат України з гірських перегонів

27 квітня 15:40
Переглядів: 158
автоспорт

В Івано-Франківській області 8-11 травня на ділянках доріг загального користування с.Кривопілля Верховинського району та від с.Яблуниці до с.Поляниці Яремчанської міської ради відбудуться два етапи чемпіонату України з гірських перегонів "Трембіта-гірська" та "Трембіта-Буковель". Про це мовиться у відповідному розпорядженні голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука від 16 квітня,.

Відповідно до нього, затверджено склад оргкомітету з підготовки з підготовки і проведення чемпіонату України з гірських перегонів, який очолив заступник голови ОДА Ігор Пасічняк.

Крім того, Служба автомобільних доріг в області має привести у належний стан зазначені ділянки доріг, облуправління міліції – забезпечити охорону громадського порядку, безпеку дорожнього руху і перекриття доріг, департамент охорони здоров’я – виділити карети швидкої допомоги для медичного обслуговування учасників змагань, облуправління ДСНС - забезпечити пожежними автомобілями АЦ-40 з бойовим розрахунком та 6 вогнегасниками В-5.

Голова ОДА також доручив Верховинській РДА та виконкому Яремчанської міськради сприяти проведенню змагань, проінформувати про них місцеве населення з метою уникнення надзвичайних ситуацій та організувати урочисте нагородження переможців і призерів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: