На Прикарпатті відбудуться міжнародні змагання "Кам'яний шторм 2015″

07 жовтня 10:33
Переглядів: 89
Ендуро

10-14 жовтня у Яремче відбудуться міжнародні змагання Гран-Прі України з екстремального ендуро “Кам’яний шторм 2015″.

Складатимуться з кваліфікації протяжністю 1 км (штучні та природні перешкоди), та основної траси довжиною 40-80 км (один або два кола, переважно підйоми та спуски в гірській місцевості на скельних і сипучих ґрунтах).

Змагання проводитимуться у двох класах — Профі та Хобі.

Клас Профі рекомендований спортсменам, що мають досвід багаторазової участі у змаганнях з класичного ендуро. Основна траса, що має 40-80 км, проходить кам’яними завалами, струмками, стрімкими підйомами та спусками. Учаснику доведеться долати окремі ділянки підвищеної складності (СУ), що мають обов’язковий суддівський контроль проходження (КП). Для проходження таких ділянок можна скористатись і альтернативним шляхом — об’їздом. Проте це коштуватиме учаснику штрафу та нарахування додаткового часу.

У класі Хобі можуть виступати спортсмени-аматори, що мають досвід водіння мотоциклів класів «ендуро» чи «крос» бездоріжжям. Учасник може бути допущений до виступу у класі Хобі без вимоги попередньої участі у змаганнях з ендуро. Траса для цього класу аналогічно трасі класу Профі (40-80 км). Різниця полягає тільки у відсутності на ній спеціальних ділянок (СУ), що значно спрощує проходження маршруту.

Для кожного заявника, що бажає взяти участь у змаганнях International Hard Enduro GrandPrix of Ukraine, обов’язковим є оплата стартового внеску. Відповідно до дати реєстрації та класу виступу розмір оплати буде відрізнятись.

Так, для класу Профі, за умови внесення коштів у період з 21 червня до 20 липня — це 1 000 гривень, а з 21 липня до 20 серпня — 1 200 гривень.

Для класу Хобі у аналогічні періоди — 800 та 1 000 гривень відповідно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: