На Прикарпатті відбулись дитячі змагання "Старти надій"

05 жовтня 22:20
Переглядів: 132
спорт

У Ворохті завершилися Всеукраїнські дитячі спортивні ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів "Старти надій". Участь у змаганнях взяли 238 найкращих спортсменів-школярів України, переможців відбіркових обласних змагань.

На урочисту церемонію закриття змагань прибули і високопосадовці: Голова Комітету з фізвиховання та спорту Міносвіти і науки Михайло Мельник, а також новопризначений заступник начальника управління молоді і спорту Івано-Франківської ОДА Назарій Павлів.

Михайло Мельник зазначив, що Івано-Франківщина вперше приймає фіналістів Всеукраїнських змагань юнаків та дівчат: "Ці змагання мали відбуватися в Криму, але в зв’язку окупацією їх прийняло Прикарпаття. Міносвіти і науки старатиметься й надалі продовжувати унікальні змагання школярів", - наголосив Мельник. А Назарій Павлів закликав усіх і надалі активно займатися спортом та продемонстрував декілька силових вправ, що неабияк сподбалось дітям.

Спортсмени, а це учні 7-х класів, протягом 10 днів виборювали звання найсильнішого. Юнаки та дівчата змагалися у бігу на 60 метрів, естафетному бігу 8х50 метрів, стрибках у довжину, метанні м’яча, плаванні та бігу на витривалість на 800 м та 1000 м.

Серед загальноосвітніх навчальних закладів України перемогу здобули учні з Запоріжжя. Другими стали школярі із Донеччини, а замкнули трійку призерів юнаки та дівчата із Вінничини. На змаганнях були представлені 17 областей України.