На Прикарпатті відбувся всеукраїнський фестиваль з петанку

08 серпня 18:15
Переглядів: 644
петанк

5-6 серпня в селі Копачинці на Городенківщині, поблизу річки Дністер, пройшов ІІ Всеукраїнський фестиваль з петанку «Каньйон. Дністровський».

З’їхалися відпочити та позмагатися понад 15 команд із Харкова, Львова, Черкасів, Києва, Тернополя, Збаража, Умані, Івано-Франківська та представники з Польші і команди району: з Кунисівців, Копачинців та Котиківки.

Свято відкрив головний організатор Іван Паламарчук, який привітав всіх присутніх та зауважив, що фестиваль вже за хорошою традицією збирає людей, які люблять цей вид спорту, з різних куточків України, та й не тільки нашої держави, що є гарним показником, йдеться на сторінці Городенківської РДА.

Протягом двох днів учасники змагалися у спритності у дублетах та триплетах, і переможці розподілилися наступним чином:

День перший.

З 16 триплетів: І місце – «Чугайстер в тумані» у складі: Іван Паламарчук (Копачинці), Юрій Іваськевич (Івано-Франківськ), Володимир Стойко (Тернопіль). ІІ місце – «Копачинці»: Петро Кривий (Збараж), Олександр Рослов (Умань), Олександр Труш (Львів); ІІІ місце – «Карово»: Катерина Мамець (Харків), Роман Мамень (Харків), Володимир Пасічник (Копачинці)

День другий.

З 17 дуплетів: І місце – «Рослов і Стойко знищують шершнів»: Володимир Стойко (Тернопіль), Олександр Рослов (Умань) ІІ місце – «Всім тапочки»: Гнат Стецюк, Петро Лютак (Копачинці) ІІІ місце – «Кривий труш»: Петро Кривий (Збараж), Олександр Труш (Львів).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: