На Прикарпатті відкрили баскетбольний майданчик

05 жовтня 16:32
Переглядів: 200
Баскетбол

2 жовтня у Надвірній в рамках реалізації обласного проекту “М’яч у кошик” був посвячений та урочисто відкритий баскетбольний майданчик.

На відкриття прибули спортивна громадськість, учні місцевої ДЮСШ та високоповажні гості, серед яких: голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, депутат обласної ради Андрій Троценко, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович та інші.

Чин освячення здійснили  о. Андрій Бакота УГКЦ та о. Олег Траско УПЦ КП.
З цієї нагоди відділ молоді та спорту райдержадміністрації спільно з БК “Кураж” пропагуючи здоровий спосіб життя та висвітлюючи Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене» організували і провели районний турнір з вуличного баскетболу. В турнірі взяло участь 8 чоловічих команд з м. Надвірної та смт. Богородчан: “Кріпи”, “НТУ”, “Грізлі”, “Воgо”, “Кураж”, “Джем”, “АND-1″ та “Вихлоп”.
Переможцями стали БК “Воgо” (Богородчани),  ІІ-місце БК “Кріпи”, ІІІ “Джем” (Надвірна). Фіналісти нагороджені грамотами, медалями та м’ячами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: