На Прикарпатті збирають кошти, щоб відродити великий футбол

01 червня 22:27
Переглядів: 256
гол

Планується зібрати 100 000 гривень, які будуть використані на потреби збірної Івано-Франківської області з футболу. Ця команда буде сформована в липні місця поточного року для участі у всеукраїнському відбірковому турнірі до "Кубку Регіонів УЄФА".

Був визначений кошторис проекту:

1. Купівля форми ( 2 комплекта на 20 гравців): 8000 грн.

2. Інвентар (м'ячі, маніжки, фішки, сітка): 6000 грн.

3. Транспорт до місця проведення змагань і назад: 10 000 грн;

4. Проживання та харчування команди під час турніру: 50 000 грн;

5. Добові та компенсаційні виплати гравцям: 20 000 грн;

6. Оплата праці тренерського штабу: 6 000 грн;

50% від необхідного бюджету планується зібрати через платформу Спільнокошт, де проект зараз проходить модерацію. А другу половину через благодійні внески звичайних любителів футболу, вболівальників та меценатів. Свою готовність прийняти участь у даному проекті вже підтвердили керівники футбольних клубів "Карпати" (Коломия), "Кроно-Карпати" (Брошнів-Осада) та "Нафтовик" (Долина). На найближчих домашніх матчах цих команд вболівальникам будуть роздані звернення наступного змісту з реквізитами рахунку для перерахування коштів:

"В Івано-Франківській області вже понад 2 роки, як не має професійного футболу. Стадіони напівпорожні, футболісти роз’їхалися на заробітки, або очікують кращих часів, виступаючи на аматорському рівні. Діти вже й не пам’ятають, що такі міста, як Івано-Франківськ, Коломия, Калуш, Долина, Бурштин, Тисмениця, Рогатин свого часу були представлені на всеукраїнські арені. Влада, чиновники та бізнес не хочуть вирішувати цю проблему.

Що робити? Лежати на дивані та чекати, що хтось відродить футбол для тебе чи сказати собі: «Якщо не я, то хто? Хто відродить славні традиції Прикарпатського футболу? Вибір за Вами…

Хочете допомогти у цій благородній справі, але не знаєте, як це можна зробити? Все Дуже просто !

В липні місяці цього року повинен пройти відбірковий турнір між збірними командами областей нашої країни за право представляти Україну в своєрідному чемпіонаті Європи серед аматорів - Кубку Регіонів УЄФА. Ми хочемо сформувати збірну команду Івано-Франківської області та гідно представити наш край у цих змаганнях. Можливо з цього і розпочнеться відродження славних традицій футболу на Прикарпатті. Бюджет, який необхідний для підготовки та виступу команди в даному турнірі становить 100 000 гривень. На перший погляд - це значна сума, але якщо кожен дорослий житель області внесе хоча б 10 гривень, то її цілком реально зібрати.

«Ініціативна група з відродження професійного футболу на Прикарпатті» за підтримки футбольних клубів області проводить збір коштів з метою фінансування збірної Івано-Франківщини для її участі у відбірковому турнірі до Кубку Регіонів УЄФА, який пройде в липні 2014 року. Зробіть свій внесок в цю благородну справу і Великий футбол повернеться в наш край "

№ карткового рахунку в Приватбанку на який Ви можете переказати кошти: 5168 7420 1675 8579

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: