На річці Серет у Чорткові змагання з водного туризму проведуть з 23 до 25 червня

28 травня 17:00
Переглядів: 434
водний туризм

Відкриті обласні змагання Тернопільщини 2017 року серед юнаків зі спортивного туризму з виду водний туризм, в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах», з нагоди Дня Героя пройдуть 23-25 червня. Відбуватимуться вони у місті Чорткові, на річці Серет. Попередні терміни проведення змагань (18-20 травня) перенесено в зв’язку з вимогами Державного агентства рибного господарства області.

Організатори змагань: управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Тернопільська обласна Федерація спортивного туризму.

До участі у Відкритих обласних змаганнях допускаються збірні команди району, територіальної громади, міст та населених пунктів, які не входять до територіальної громади, міст Бережан, Кременця, Тернополя і Чорткова, інших територій та команда організатора змагань.

Оргкомітет, виходячи з організаційних можливостей, має право за попередньою заявкою допустити до участі у змаганнях додаткові команди від окремих територій, навчальних закладів.

Учасниками команд є спортсмени-туристи 2000-2005 років народження. Склад команди (делегації) – 11 осіб. Учасники (незалежно від статі) – 9 осіб: на двомісному катамарані – 2 особи; на двомісній байдарці (човні) – 2 особи; на чотиримісному катамарані – 4 особи (можуть формуватися з учасників, що виступають у попередніх двох класах суден); запасний учасник – 1 особа; представник-тренер – 1 особа; суддя  – 1 особа.

Усі учасники команди повинні бути забезпечені необхідним для участі в змаганнях спорядженням для безпечного подолання дистанцій та вміти плавати, про що засвідчують підписом в іменній заявці.

Попередня заявка подається на адресу 46001, м. Тернопіль, вул. Степана Качали, З, ТОКЦТКСЕУМ (ГСК, роб тел. 25-39-53, моб.тел. 0673505593 або на електронну адресу Центру: centr_tur@ukr.net або romek_romanyshyn@meta.uaj.

За день до початку змагань судді від команд (22.06.2017 р.) до 11 год. 00 хв. прибувають на суддівський семінар до місця проведення змагань, проживають у польових умовах (наметах) у місцях розміщення команд, харчуються автономно. Повинні мати діючі правила, дане положення, умови дистанцій, робочі рукавиці.

Змагання проводяться на дистанціях І (першого) класу відповідно до «Правил змагань зі спортивного туризму», з виду водний туризм. Усі дистанції учасники долають на  власних байдарках (човнах) та катамаранах у шоломах і страхувальних безрукавках (у разі відсутності надається напрокат). Спортсмени повинні мати одяг, що закриває лікті та коліна, взуття закритого типу.

До змагань допускаються байдарки (човни) і катамарани лише в технічно справному стані після їх перевірки технічною комісією. Відповідальність за технічний стан плавзасобів несуть самі учасники.

Відповідальність за підготовку учасників команд згідно з вимогами, що необхідні для безпечного подолання визначених дистанцій, якість та безпечність командного спорядження, покладається на представників команд.

Змагання проводяться на річці з природніми та штучними перешкодами (воротами) по класах суден, згідно програми змагань.

Відповідальність за наслідки, викликані порушенням учасником вимог техніки безпеки, несе безпосередньо сам учасник, який допустив порушення.

До конкурсної програми входить такий вид – «рятувальні роботи».

Команди-переможці у видах змагань нагороджуються дипломами, грамотами, відзнаками, медалями Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Команди-переможці всіх змагань у загальному заліку – дипломами, грамотами, кубками, Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Команди-переможці у конкурсі нагороджуються грамотами  обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Програма змагань: 1-й день (23.06.2017 року) – заїзд, розміщення, проходження мандатної комісії, інструктаж з техніки безпеки, робота технічної комісії (з 7 год. 30 хв. до 10 год. 15 хв.); нарада  представників (10 год. 30 хв. – 11 год. 00 хв.); 11 год. 15 хв. урочисте відкриття змагань; огляд та змагання на дистанції «спринт» (клас суден К-2, С-2, С-4) (з 13.00 год. 00 хв.); змагання на дистанції «слалом» (клас суден К-2, С-2, С-4) (з 10 год. 00 хв.); змагання на дистанції «слалом-командний» (клас суден С-2, С-4) (з 15 год. 00 хв.); 2-й день (24.06. 2017 року) – конкурс «рятувальні роботи» (з 10 год. 00 хв.); 3-й день (25.06.2017 року) – підбиття підсумків, нагородження переможців та призерів змагань і конкурсної програми; урочисте закриття змагань (о 13 год. 00 хв.), від’їзд учасників.

Проїзд до місця таборування:

Варіант 1. Автомобільним транспортом до автостанції м.Чорткова від якої: пішки вулицями Копичинецька – Тараса Шевченка до моста через р.Серет (1 км). За мостом, ліворуч парк ім. Івана Франка. Прямуємо центральною алеєю у південну частину парку – наметове  містечко («березовий гай»);  автомобілем по вищезгаданих вулицях до моста через р. Серет. За мостом через 200м поворот ліворуч, під гострим кутом, на вул. Богдана Хмельницького. Цією вулицею, проминувши ліворуч стадіон, до р.Серет на лівому березі якої, через 200 м, наметове містечко.

Варіант 2. Залізничним транспортом до вокзалу м.Чорткова від якого: пішки, через центр міста (вулицями Залізнична – Тараса Шевченка) до парку ім. Івана Франка – наметового  містечка (орієнтовно 3 км.).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: