На ринзі "Форуму" відбувся новорічний міжклубний турнір з боксу

30 грудня 10:40
Переглядів: 145
бокс

На ринзі спортивного клубу "Форум" відбувся новорічний міжклубний турнір з боксу серед юнаків та молоді. В ньому прийняли участь боксери Івано-Франківських спортивних клубів "Альянс", "СПЗ", "Форум" та Надвірнянський спортивний клуб "Едельвейс".

В перший день турніру змагалися самі юні - десятирічні спортсмени.Цікаво було спостерігати за їх поведінкою на ринзі. Відсутність бойового досвіду вони компенсували дитячим азартом,намагалися наносити велику кількість ударів супернику,щоб перемогти. Важко було працювати суддівській колегії,так як більшість поєдинків виявлялись рівними.

Кращими серед юних боксерів стали:
СК "Альянс - Роман Ткачовський,Олександр Мансуров,Тимур Коржик 
СК "СПЗ"- Михайло Семанчук,Максим Климик та Сергій Шиптур. 
СК "Форум" - Владислав Луцик,Андрій Шнайдер,Іван Довгий,Стас Припін та Воломир Процак.
В другий день турніру змагались старші спортсмени,які показали більш кращу технічну та тактичну підготовку.Видовищні бої тримали у захваті усіх глядачів.

Серед юніорів та молоді кращими стали:
СК "Альянс" - Андрій Мельник,Роман Пиж,Констянтин Теліщак,Віктор Орловський та Олександр Саюк.
СК "СПЗ" - Євген Дем"янюк,Максим Кусий,Ярослав Серафин
СК "Едельвейс" - Владислав Лампас,Едуард Габрид,Владислав Дзебчук
СК "Форум" - Роман Яковин,Олександр Глуханик,Стас Олексюк,Тарас Гуменюк,Володимир Іванчук,Максим Дутчак,Вадим Секердей та Олексадр Гаджук.

Організатори змагань нагородили фіналістів турніру грамотами,а переможців пам"ятними медалями.Усі представники клубів виразили побажання зробити ці змагання традиційними та збільшити їх кількість на наступний рік.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: