На Самбірщині стартувала шоста спартакіада серед команд сільських, селищної, міських рад району

19 лютого 22:03
Переглядів: 189
спартакіада

В приміщенні Самбірського технікуму економіки та інформатики стартувала шоста традиційна спартакіада Самбірщини імені Ярослава Хомина серед сільських, селищної, міських рад району. Спартакіада проводиться з метою вшанування пам’яті багаторічного голови ФСТ «Колос» Я. Ф. Хомина.

Започаткована взимку 2008 року з ініціативи тодішнього голови районної ради ФСТ “Колос” Ярослава Хомина, спартакіада сільських рад з кожним роком набирає популярності і масовості.

«У першому зональному турнірі взяли участь команди 15 місцевих рад, загальна кількість учасників сягнула понад 200 спортсменів. Під звуки “Козацького маршу” у спортзал технікуму йшли і йшли сільські спортсмени. Поблагословив їх благочинний УАПЦ, настоятель храму Різдва Івана Хрестителя отець-декан Ігор Поливка і окропив усіх свяченою Йордан-ською водою. Привітав учасників спортивного свята та побажав чесної боротьби депутат районної ради Ігор Максимів і оголосив спартакіаду відкритою. З вітаннями виступили керуючий справами районної ради Михайло Павлючик, заступник начальника освіти по молоді та спорту Василь Мисько, заступник директора технікуму з виховної роботи Володимир Кульчицький, спортивний оглядач місцевих ЗМІ Омелян Леськів.

Найбільше пощастило спортсменам з перетягування линви. За їхніми поєдинками спостерігали всі учасники, які азартно підтримували свої команди. До фіналу добралися дві: команда Воютич “перетягнула” суперників з Кульчиць. А от Городище у боротьбі за третє місце здолали сусідів з Ралівки.

Після цього розпочалися баталії з інших видів спорту. Частині волейболістів довелося проводити попередні ігри в спортзалі гімназії. А перемогу святкували команди: 1 місце-Кульчиці, 1 місце-Бісковичі,3 місце-Ралівка.

Сцена актової зали технікуму була ареною поєдинків рукоборців. У напруженому фіналі бісківчанин Іван Мицько здолав Івана Фігеля з П’янович. Третє місце посів Іван Сеник з Городища.

А в цей час в залі літали тенісні кульки. Змагалися окремо хлопці та дівчата, і були це в основному школярі. Найкращу майстерність продемонстрували А. Богуцький з Викіт, Василь Бісков’ян з П’янович, Василь Цимбрило з Волі Баранецької , Марія Волосянська з Кульчиць ,Тетяна Вербовецька з Городища, Христина Козак з Ралівки.

У змаганнях і з шашок перше місце : Фатерига Василь- Воля Баранецька, друге місце - Павло Куцинда з Викіт. А от третє місце –Марян Кітик Ралівка.

У другому виді інтелектуальної гри – шахах не було рівних представникам Волі Баранецької – Івану Лопушанському та Петру Воробець, Воютич – Василю Головчаку та Степану Меличину , Викіт - Богдану Миську та Миколі Кінашу.

Після підбиття підсумків поєдинків з усіх п’яти видів спартакіади виявилося, що перших шість місць, які дають право позмагатися у фіналі, здобули команди Ралівської, Кульчицької, Воле Баранецької, Воютицької, Городищенської і Викотівської сільських рад. Їхні суперники визначаться в суботу, 16лютого, в Новокалинівській школі, де змагатимуться команди з рудків-ської і дублянської зон.

А в самбірській зоні належне суддівство забезпечили Богдан Карпінець, Микола Козак, Володимир Тарасович, Роман Вапенський, Богдан Ільків, та Микола Кінаш.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: