На шаховому Меморіалі М. Василишина "народився" ще один гросмейстер

10 грудня 12:41
Переглядів: 142
Шахи

У вівторок, 8 грудня завершився традиційний 12-й Меморіал Михайла Василишина, присвячений керівникові львівського спорту останнього двадцятиріччя минулого століття.

За словами організаторів, турнір традиційний, проводиться щороку на початку зими і відомий тим, що на ньому постійно «народжуються» нові гросмейстери.

Цьогоріч першу норму міжнародного гросмейстера виконав переможець змагань, міжнародний майстер Андрій Островський, який набрав у дев’яти поєдинках 6,5 очок (4 перемоги і 5 нічиїх). Андрій виріс як шахіст у Донецьку, але зараз представляє Дніпропетровськ, і давно мріяв про вище шахове звання, яке йому нарешті підкорилося у щасливому для багатьох шахістів Львові. Друге місце з таким же результатом (6,5) посів молодий шахіст з Туреччини Батухан Дастан, а третім став постійний учасник львівських турнірів російський гросмейстер Вячеслав Захарцов, який, для того, щоб потрапити до нашого міста, подолав нелегку дорогу з перетином кордону воюючих держав – 5,5 очок. - розповіли організатори

У турнірі «Б» при десяти учасниках переміг майстер з Києва Віктор Скляров – 6,5 очок, який випередив ще двох представників Туреччини – Серкана Сойсала та Меліха Ютсевена.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: