На шаховому Євро Анні Музичук вдалося зруйнувати "фортецю"

15 квітня 09:05
Переглядів: 152
Анна Музичук

У третьому раунді чемпіонату Європи серед жінок у Ризі українські шахістки, які перебували у групі лідерів, цього разу досягли чорними лише нічийного результату.

Наталія Жукова вийшла із дебюту з непоганою позицією проти Зейнаб Мамедьярової з Азербайджану. Та на 15-у ході не використала хорошу нагоду здобути суттєву перевагу. Після чого Наталія швидко згорнула гру.

Марія Музичук не повністю зрівняла гру в сіціліанському захисті проти німкені Сари Гоольт. Проте для нічиєї цього цілком вистачило.

Анна Музичук змушена була продемонструвати чудову ендшпільну техніку білими. Її суперниця Ольга Баделько з Білорусі мала надію побудувати фортецю в ендшпілі без пішака. Та її надії виявилися марними. Цікаво, що обидві сестри у трьох турах не втратили білими і пів-очка.

Увійшла в нічийну серію Інна Гапоненко, яка вже втретє розійшлася миром. 

Так само зіграла чорними і Юлія Осьмак. Проте, цей результат можна вважати суттєвим досягненням, адже її суперницею була титулована грузинка Лела Джавахашвілі. Також в актив можна зарахувати і пів-очка Ольгі Іваненко, яка здобула їх проти знаменитої Альміри Скрипченко із Франції. У хорошому стилі здобула перемогу білими Ольга Бабій. Також по одному очку записали до свого активу Євгенія Долуханова та Ліза Малахова.  На жаль, Наталія Букса поступилася чорними досвідченій Еліні Даніелян з Вірменії.

Після третього туру зі стовідсотковим результатом лідирує Нана Дзагнідзе із Грузії. Її переслідують понад два десятка шахісток, серед яких сестри Музичук та Жукова.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: