На що претендуватиме Олена Підгрушна у новому сезоні?

22 листопада 07:44
Переглядів: 386
Підгрушна

Думаю, що кожен другий з величезним нетерпінням чекає старт нового сезону біатлону. Сезону, на який у нас багато надій, адже попередній вперше за багато років вселив впевненість з наші українські сили.

Олена Підгрушна

Вік: 26 років

Місце у минулорічному рейтингу: 8

На що претендує в цьому сезоні: місце в десятці

До минулого сезону наша капітан вважалася в першу чергу снайпером, відповідно її гонкою називали — індівідуалку. Стріляти, незважаючи на загальне враження, вона стала ще краще (82,2 точність у сезоні 11\12 і 87\7 в 12\13). Але головною запорукою успіху стало явне поліпшення швидкості. Результати Олени по швидкості коливалися від 30-го місця в індивідуалці в Остерсунді до 5-го в спринті в Поклюці. Навіть в аналогічній чемпіонській гонці в Нове-Место Підгрушна була лише шостою за швидкістю.

Взагалі ж Олена стала, напевно, однією з головних позитивних сенсацій минулого сезону нарівні з Соукаловою, може бути, Палкою.

Мені здається, що цей сезон Лєна проведе не гірше минулого. Немає передумов для погіршення результатів, адже вона лише входить в оптимальний вік для біатлоністки. Стріляти Підгрушна не повинна б розучитися, хід втрачати теж немає підстав. Але і витіснити спортсменок, які попереду неї — буде теж дуже складно. Давайте бути чесними, побігти швидше Макаряйнен, Домрачової Лєна навряд чи зможе, бути стабільніше, ніж Хенкель або Бергер — теж дуже складно, стріляти точніше Абер — не знаю. Тому, для мене головним завданням бачиться утримання позицій. Адже буде надзвичайно складно утримати позаду себе росіянок полячок, і навіть своїх співвітчизниць. А є ще купа німкень, норвежок, у яких в крові закладено бажання бути в ТОПі-біатлоністок.

Думаю, що Підгрушна порадує нас і в цьому сезоні кількома медалями, може навіть золотими, може навіть на чемпіонаті Світу. Головне, щоб стороною обходили хвороби.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: