На Сокальщині втретє відбувся вишкільний табір для молоді "Лицар чести"

05 липня 11:51
Переглядів: 211
спорт

Цьогоріч, в період з 20 пд 30 червня, на кордоні з Польщею поблизу спаленого села Городиловичі, що на Сокальщині, втретє відбувся вишкільний табір для молоді “Лицар чести”. Організатором табору виступив львівський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК) за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Близько сорока відчайдухів шкільного віку випробовували себе протягом десяти днів на березі річки Західний Буг. Синьо-жовті та червоно-чорні знамена розпочинали і завершували день кожного учасника. Насичена програма табору не давала нікому нудьгувати: лекції, ігри, тренінги, теренова гра, смуга перешкод та багато іншого мали змогу пройти цьогорічні таборовики.

Також важливою особливістю “Лицаря чести” є сувора дисципліна, якої дотримувалися учасники табору, алкоголь та тютюн тут також суворо заборонені.

«Наша молодь показує себе із найкращої сторони, вони проходять цей вишкіл із надією на краще, сподіваючись, що все, чого ми їх вчимо стане в пригоді. Ми бачимо, що нам підходить нова зміна, вона виросла в часи незалежності і побачили вже не одну революцію. Ми впевнені, що до перешкод на життєвому шляху, вони будуть готові, вони відстоять те, за що вмирали наші дідусі, а в ці хвилини гинуть і наші побратими.» – говорить комендант табору, член ЛОО МНК Андрій Бень.

«Хвилина мовчання, спогадів, роздумів за побратимів заставляє нас рухатися у майбутнє і відстоювати його кожної миті» – додає учасниця табору Христина.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: