На спортивних майданчиках Тернопільської обласної організації ФСТ "Динамо" відбувся "День відкритих дверей"

25 серпня 18:30
Переглядів: 191
Спорт

Фізкультурно-масові заходи за програмою «Дня відкритих дверей», присвячені Дню прапора та Дню Незалежності України, впродовж двох днів тривали на спортивній базі «Динамо». Спортивне свято розпочали дев’ять команд правоохоронців-волейболістів, які виборювали першість у попередніх іграх чемпіонату за програмою «Динаміада-2016».

А учасниками фінальної частини змагань виступили чотири команди. В результаті переможцем стала команда управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, друге місце посіла команда в/ч 3002 НГУ, третє – управління Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області.

Надалі свою майстерність показали сноубордисти-динамівці ДЮСШ «Екстрім» на скейтах, серед яких чимало переможців та призерів чемпіонатів України та учасників міжнародних змагань.

Одночасно відбувалися інші змагання: наймолодші спортсмени змагались між собою у командній першості та разом зі своїми батьками вправлялись у рухливих естафетах та іграх. Також відбулись змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», перемогу в яких виборола дружна команда сім’ї Палюх, друге місце завоювала сім’я Боруцьких, третє місце посіла сім’я Васьків. 

Мами і тати також не залишились поза увагою. Після завершення дитячих змагань вони взяли участь у змаганнях із дартсу. Серед жінок перше місце завоювала Альона Палюх, друге місце виборола Ірина Штогрин, третє місце посіла Алла Король. Жінки дуже хотіли виграти у чоловіків у символічній командній першості, але перемогу таки здобула команда сильної половини людства. А місця розподілились таким чином: переможцем став Степан Іванців, друге місце – у Андрія Палюха, третє місце посів Ігор Боруцьких. Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, пам’ятними призами, грамотами. А про відновлення сил учасників (це близько 150 осіб) подбали куховари Національної поліції, які пригощали усіх стравами польової кухні.

Президія Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України висловлює щиру вдячність за співпрацю з розвитку фізичної культури і спорту у товаристві «Динамо», роботу з підростаючим поколінням управлінню фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації, обласному центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Головному управлінню Національної поліції в Тернопільській області, ДЮСШ «Екстрім» і їх керівництву за особисту участь в організації, підготовці свята та нагородженні переможців і призерів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: