На спортивний інвентар та форми Львів виділив більше мільйона гривень

28 грудня 20:00
Переглядів: 86
гроші

Щороку управління молоді, сім’ї та спорту проводить конкурс надання фінансової підтримки громадським організаціям спортивного профілю. Цього року за кошти міського бюджету закуплено спортивної форми та спортивного інвентарю на більш як 1 мільйон гривень.

Так, у 2015 році за кошти міського бюджету придбано спортивної форми та спортивного інвентарю 26 спортивним організаціям на загальну суму 1005 000,00 грн. З них 450 000,00 грн. отримали три клуби вищої професійної майстерності: Гандбольний клуб «Галичанка», Спортивний клуб «Сокіл-регбі» та команда водного поло ЛОО ФСТ«Динамо».

У нашому місті безліч спортивних організацій та спортивних шкіл, вихованці яких представляють м. Львів на спортивних аренах не лише місцевого, а й міжнародного рівнів, і створення належних умов для тренувань є запорукою їхнього успіху у спортивній кар’єрі. Тому дуже важливо забезпечити кожну з них необхідним спортивним інвентарем та спортивною формою. Я переконаний, що і в майбутньому ці завдання залишатимуться для нас в пріоритеті.

Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР

Нагадуємо, що протягом грудня 2015 року управління молоді, сім’ї та спорту приймає заявки від громадських організацій на конкурс надання фінансової підтримки спортивним організаціям на 2016 рік.

Термін подачі документів до 31.12.2015 року включно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: