На Теребовлянщині змагалась і юні, і досвідчені шанувальники здорового способу життя

14 вересня 16:30
Переглядів: 149
Спорт

День фізичної культури та спорту Теребовлянщина, що на Тернопільщині, зустріла низкою спортивно-масових заходів. Ветерани і юні любителі фізичної культури та спорту мали змогу відсвяткувати це чудове та завжди позитивне свято по-спортивному! Так, 10 вересня в місті Теребовля Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводив турнір з міні-футболу серед ветеранів, - повідомляє директор центру Ярослав Королюк. У змаганнях взяло участь чотири команди: с.Лошнів, с.Гумниська, с.Іванівка та команда з Теребовлі. Переможцем стали представники із села Гумниська, друге місце виборола команда міста Теребовля, третє призове місце посіла команда із села Іванівка. Переможець та призери турніру нагороджені Кубком, медалями та грамотами.

11 вересня Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводив турнір з міні-футболу, присвячений Дню фізичної культури і спорту серед дітей 2003 р. н. і молодших. В турнірі брало участь п’ять команд. Перше місце виборола команда ДЮСШ «Чемпіон», друге місце здобула ДЮСШ «Нива», 3 місце – ДЮСШ «Вікторія».

Одночасно з турніром з міні-футболу, Теребовлянський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організував проведення турніру з волейболу серед чоловічих та жіночих команд, присвячений Дню фізичної культури і спорту.

У турнірі з волейболу серед чоловіків та жінок взяли участь по три команди. А результати ігор виявились такими: 1 місце – м.Теребовля; 2 місце – м. Борщів; 3 місце – м. Бережани.

У жіночих команд результати такі: 1 місце – м. Теребовля; 2 місце – м. Монастириськ; 3 місце – м.Теребовля – 2.

Кращим гравцем турніру визнано Віктора Михайловича Туркулу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: