На Тернопільщині діятиме Програма розвитку олімпійського руху на 2015-2018 роки

27 грудня 12:22
Переглядів: 124
нок

Відповідне розпорядження підписав виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Іван Крисак.

Мета Програми полягає у створенні сприятливих умов для поширення ідей і цінностей олімпійського руху серед населення Тернопільщини, впровадження культури здорового способу життя, залучення всіх верств населення до активних занять фізичною культурою та спортом, активації руху за духовне збагачення та моральне очищення суспільства як важливої складової покращення якості і тривалості активного життя населення та розвитку спорту вищих досягнень, підготовки молоді до захисту Батьківщини.

— Основні завдання, які передбачає Програма це — інтеграція олімпійської освіти у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів та поліпшення фізкультурно-оздоровчої роботи в усіх навчальних закладах області, — зазначив Іван Крисак. — Також це організація та проведення спортивно-масових заходів, Олімпійських уроків, Олімпійських днів, під час проведення яких залучатимуться всі верстви населення і провідні спортсмени, тренери, ветерани спорту, фахівці галузі фізичної культури і спорту.

Як зазначив директор департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Віктор Мацикур, для фінансування Програми залучаються кошти обласного бюджету, а також кошти інших джерел фінансування, не заборонені чинним законодавством.

— Загальний обсяг коштів для реалізації Програми становить 1 мільйон 648 тис. гривень, із них у 2015 році передбачено 370 тис. гривень, у 2016 році — 395 тис., у 2017 — 431 тис., у 2018 — 452 тис. гривень. Виконання заходів Програми дасть змогу збільшити кількість учасників, залучених до унікальних проектів Національного олімпійського комітету України, до 100 тис. осіб; залучити до проектів близько 1200 навчальних закладів області; провести понад 120 спортивних, масових заходів та інших заходів протягом 2015-2018 років під патронатом Тернопільського обласного відділення НОК України, — наголосив Віктор Мацикур.

Також він зазначив, що виконання заходів Програми  забезпечить належні умови для залучення молоді в області до занять олімпійськими видами спорту та в подальшому збільшить кількість  спортсменів, представників області, включених до спортивного резерву збірних команд України з олімпійських видів спорту до 100 осіб, покращить перспективу завоювання олімпійських медалей.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: