На Тернопільщині, хоч і без снігу, відбувся чемпіонат із стрибків на лижах з трампліна

26 вересня 21:30
Переглядів: 406
Стрибки на лижах

Під час урочистого відкриття відкритого чемпіонату області зі стрибків на лижах із трампліна пам’яті Юліуша Словацького капітани команд одночасно підняли на флагштоках український і польський прапори. Адже серед півсотні юних атлетів були не лише спортсмени нашої та Івано-Франківської областей, Києва, але і з Польщі.

Наймолодші з діток традиційно розпочали польоти з п’ятнадцятиметрового трампліна. У двох вікових групах усі призові місця дісталися господарям. Перемогли Олександр Шовкопляс і Микола Яросевич, призерами стали Костянтин і Максим Дроздови, Руслан Шумський, Роман Морозов.

А 11-12-річні юнаки і дівчата вже підкорили і тридцятиметровий трамплін. Чемпіонські титули вибороли вихованці Кременецької СДЮШОР Артем Куцевич і Лілія Романюк. Відзнак за друге місце удостоїлися Антон Корчук із Верховини на Івано-Франківщині і Тетяна Пилипчук із Кременця, за третє — теж місцеві юні таланти Олександр Бевзюк, Любомир Плисюк і Віталіна Герасим’юк.

Та найбільш видовищними, звісно, стали польоти із сорокаметрового трампліна. У віковій групі 2001—2002 років народження потрійну перемогу знову здобули кременецькі стрибуни — Іван та Андрій Пилипчуки та Олександр Шумбарець. А в старшій віковій групі їх земляк Назар Біяк у боротьбі за чемпіонський титул зміг випередити Хорберта Горше з польського міста Загуж. Третє місце тим часом розділили киянин Юрій Шуменко і Василь Нікіфорук із Кременця.

На завершення ж не можна не відзначити, що організатори і суддівська колегія доклали максимум зусиль для належного проведення змагань. Добре підготували трампліни зі штучним покриттям, усіх учасників пригостили бургерами і соками. На згадку ж про турнір кожному вручили пам’ятну відзнаку з портретом Юліуша Словацького та емблемою Кременця.

Юні кременецькі стрибуни займаються під керівництвом досвідчених наставників Олега Бережанського, Василя Нікіфорука і Ярослава Карпця. Після завершення чемпіонату четверо кращих вихованців Кременецької СДЮШОР разом із Василем Нікіфоруком вирушили до Румунії, де найближчими вихідними посперечаються за нагороди "Кубка Карпат".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: