На Тернопільщині проведуть обласний чемпіонат з велосипедного туризму

19 квітня 17:50
Переглядів: 161
Велоспорт

Відбудеться ІІІ-тій Чемпіонат Тернопільщини 2017 року зі спортивного туризму серед юнаків з виду велосипедний туризм в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах». Захід присвячений Володимиру Джусу – винахіднику, благодійнику, першому Президенту Українського інституту Америки. Змагання проводитимуться з 26 до 29 квітня на околиці села Чернихівці (урочище Франчиха) Збаразького району.

До участі у змаганнях допускаються збірні команди (не більше двох) від району, територіальної громади, міст та населених пунктів, які не входять до територіальної громади, міст Бережан, Кременця, Тернополя і Чорткова. Учасниками команд Чемпіонату є спортсмени-туристи 2000 року народження та молодші. Мінімальний вік учасників – 14 років за датою народження на день початку змагань (до 26.04. 2003 року).

До змагань на дистанціях ІІ-го (другого) класу допускаються спортсмени із спортивною кваліфікацією другого юнацького розряду зі спортивного туризму.

Склад команди (делегації) 7 осіб: учасники – 5 осіб (з них не менше 1 особи протилежної статі); тренер-представник – 1 особа; суддя – 1 особа. Кількісний склад учасників спортивної та конкурсної програм Чемпіонату визначається умовами дистанцій та конкурсів.

Усі учасники команди повинні бути забезпечені необхідним для участі у змаганнях спорядженням для безпечного подолання дистанцій.

Програма змагань: 1 день (26.04.) заїзд, розміщення, проходження мандатної комісії, інструктаж з техніки безпеки, робота технічної комісії (з 8 год. 00 хв. до 10 год. 30 хв.); відкриття змагань (11 год. 00 хв.); нарада представників (11 год. 30 хв. – 12 год. 00 хв.); огляд та змагання з «Велокросу»  (з 14 год. 00 хв.); 2 день (27.04.)  – огляд та змагання на дистанціях «Фігурне водіння велосипеда» та «Тріал» (з 10 год. 00 хв.); конкурсна програма; 3 день (28.04.) змагання на довгій дистанції «Велоралі» (з 10 год. 00 хв.); конкурсна програма; 4 день (29.04.) підбиття підсумків, нагородження переможців та призерів змагань і конкурсної програми; урочисте закриття змагань (12 год. 00 хв.), від’їзд учасників.

Змагання проводяться на дистанціях ІІ-го (другого) класу:  «Велоралі» – як командні; «Комплексній дистанції» (фігурне водіння велосипеда, тріал, велокрос) – як особисті з командним заліком.

До конкурсної програми входять такі види: надання першої домедичної допомоги; ремонт велосипеда.

У мандатну комісію змагань команди подають: іменну заявку встановленої форми (у трьох примірниках (один оригінал інші копії) у друкованому вигляді), із вказаним прізвищем, іменем, роком та датою народження учасника, затверджену організацією, яка направляє команду та лікарсько-фізкультурним диспансером.Документи, які засвідчують особу, повинні подаватися виключно в оригіналі.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснюють управління освіти і науки спільно з управлінням фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільська обласна федерація спортивного туризму.

Безпосереднє проведення змагань покладається на Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: