На Тернопільщині відбудуться змагання з стрітболу

28 жовтня 16:03
Переглядів: 77
стрітбол

Любиш проводити вільний час активно, відпочиваючи на спортивному майданчику? Тобі 10-12 років і ти граєш у баскетбол або стрітбол?

Для тебе і твоїх друзів на універсальних спортивних майданчиках відбудуться турніри зі стрітболу:

- 29 жовтня о 14.30 год. на бульварі Д.Галицького, 28;

- 30 жовтня о 14.30 год. по вул П.Орлика, 10

Нехай переможуть сильніші!

Для справки. Стрітбол походить від баскетболу, проте має деякі зміни у правилах. У гру грають 2 команди. Склад команди 5 гравців (3 польових та 2 запасних). Гра триває два періоди по 8 хвилин. Гра зупиняється, якщо одна з команд виграє з рахунком 8:0. Гра проходить «на одне кільце» , при цьому команда перед забиванням м'яча в кільце мусить «вивести» його за трьох-очкову лінію.

Захід проходить у програмі «Дворових Олімпійських ігор»

Організатори : Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України та Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

Телефон для отримання інформації: 51 16 35