На Тернопільщині відбувся фестиваль за програмою "Дитяча легка атлетика ІААФ"

23 жовтня 19:00
Переглядів: 149
легка атлетика ІААФ

22 жовтня 2015 року завітала «Королева спорту», так величають легку атлетику, у спортивну залу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів № 23. Тут відбувся фестиваль за програмою “Дитяча легка атлетика ІААФ». Організаторами якого є: Федерація легкої атлетики Тернопільської області, Олімпійська академія України, Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, КО «Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення» та управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради. 

Відкрив спортивне дійство президент Федерації легкої атлетики Тернопільської області Єднак Валерій Дмитрович. Він побажав учасникам перемог та спортивних звершень. На святі також були присутні відомі спортсмени-легкоатлети Тернопільщини майстри спорту та кадидати у майстри спорту України, переможці та призери міжнародних і всеукраїнських змагань з лекгої атлетики, члени збірних команд України та області, які виступали у ролі як запрошених гостей, так і суддів.

Веселу розминку перед спортивними випробуваннями з юними легкоатлетами провела Олена Шульгіна, майстер спорту України зі спортивної гімнастики.

Участь у змаганнях взяли діти віком 10-11 років, які проживають у мікрорайоні «Канада» та навчаються у ТЗОШ №23, ТЗОШ № 11 та Класичній гімназії. З кожної школи було представлено дві команди по 6 учасників.

Усі учасники проявили свої фізичні здібності у цікавих легкоатлетичних естафетах: «Хрестик», «Драбинка», «Метання спису», «Багатоскоки» та «Формула 1»
Найактивнішими у змаганнях стали п’ятикласники: Царик Віталій, Пастух Максим, Чайковський Дмитро, Пончик Олександра, Федунів Віка, Горин Надя.

Суддівська колегія нагородила усіх учасників грамотами управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, сертифікатами від Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України, подарунками від постійного партнера ТМ «Ласунка» та солодощами від ТМ «ТерА».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: